Բարձր գնահատական Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի գործունեությանը Հայաստանում
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է մեկօրյա աշխատանքային այցով Հայաստան ժամանած Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի (ՎԶԵԲ) նախագահ Թոմաս Միրոուի գլխավորած պատվիրակությանը։ Ողջունելով հյուրերին` վարչապետը նշել է, որ պատվիրակության այցը նոր լիցք... մանրամասն »
Ոռոգման սեզոնը կանցկացվի կազմակերպված
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Նիստից առաջ նա կառավարության անդամներին հիշեցրել է, որ օրերս ՀՀ Ազգային ժողովի նախագահ Հովիկ Աբրահամյանը հրապարակավ դժգոհություն է հայտնել առ այն, որ «Պարտադիր ապահովագրության... մանրամասն »
Հայ-սլովակյան առաջին գործարար ֆորումից առաջ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Սլովակիայի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարարին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Սլովակիայի Հանրապետության արտաքին գործերի նախարար Միրոսլավ Լայչակին։ Ողջունելով հյուրին` վարչապետը գոհունակությամբ նշել է, որ Հայաստանի և Սլովակիայի միջև համագործակցության ինտենսիվության ներկայիս մակարդակը նպաստավոր... մանրամասն »

Четверг, 18 Март 2010
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял прибывшую в Армению с однодневным рабочим визитом делегацию, воглавляемую президентом Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) Томасом Мироу. Приветствуя гостей, Премьер-министр отметил, что визит делегации... подробности »
Оросительный сезон будет проведен организованно
Сегодня состоялось заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Тигран Саркисян. На своем заседании Правительство постановило выделить из своего резервного фонда Государственному комитету водного хозяйства Министерства территориального управления... подробности »
Перед Первым армяно-словацким бизнес-форумом Премьер-министр Тигран Саркисян принял Министра иностранных дел Словацкой Республики
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Министра иностранных дел Словацкой Республики Мирослава Лайчака. Приветствуя гостя, Премьер-министр с удовлетворением отметил, что нынешний уровень интенсивности сотрудничества между Арменией и Словакией содает... подробности »