Երեքշաբթի, 2 Մարտի 2010
Այսօր վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Միջպետական բանկի նախագահ Իգոր Սուվորովին։ Բանկի նախագահը վարչապետին է ներկայացրել բանկի գործունեությունը և ռազմավարությունը, ինչպես նաև Հայաստանում իրականացվող ծրագրերը։ Կողմերն անդրադարձել են «Նաիրիտ... մանրամասն »
Էլեկտրոնային կառավարման նոր համակարգը ` կոռուպցիոն ռիսկերը նվազեցնելու և թափանցիկ կառավարման արդյունավետությունը բարձրացնելու նոր երաշխիք
Այսօր հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ու կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Դավիթ Սարգսյանը ներկայացրել են պետական կառավարման մարմիններում ներդրված էլեկտրոնային կառավարման նոր համակարգը, որն արդեն իսկ գործում է Հայաստանի Հանրապետության 25 պետական... մանրամասն »

Премьер-министр принял Председателя Межгосударственного банка
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял Председателя Межгосударственного банка Игоря Суворова. Председатель банка представил Премьер-министру деятельность и стратегию банка, а также осуществляемые в Армении программы. Стороны коснулись задач, перспектив... подробности »
Новая система электронного управления – новая гарантия снижения коррупционных рисков и повышения эффективности транспарентного управления
Сегодня Премьер-министр РА Тигран Саркисян и Руководитель Аппарата Правительства РА Давид Саркисян представили внедренную в органах государственного управления новую систему электронного управления, которая уже действует между 25 государственными ведомствами... подробности »