Երեքշաբթի, 14 Հուլիսի 2009
Հայտնում ենք, որ ՀՀ կառավարությունում գործում է ftp.gov.am ինտերնետային կայք, որտեղ տեղադրվում են կառավարությունում տեղի ունեցող պաշտոնական միջոցառումների տեսանյութերը, լուսանկարները, «Հրապարակում» հեռուստահաղորդաշարի հաղորդումների տեսագրությունները։... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է ՕՊԵԿ-ի Միջազգային զարգացման հիմնադրամի գլխավոր տնօրեն Սուլեյման Ջազիր Ալ-Հերբիշին և նրա գլխավորած պատվիրակությանը։ Հանդիպմանը ներկա էր նաև Գյուղատնտեսության զարգացման միջազգային հիմնադրամի (IFAD) Հայաստանի ծրագրերի... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել «Հազարամյակի մարտահրավեր» հիմնադրամ-Հայաստան» ՊՈԱԿ-ի կառավարման խորհրդի հերթական նիստը, որը վարել է խորհրդի նախագահ, ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Կառավարման խորհուրդը քննարկել է «Հազարամյակի մարտահրավեր» - Հայաստան ծրագրի... մանրամասն »

Сегодня состоялось очередное заседание Совета управления ГНКО «Фонд «Вызов тысячелетия»-Армения» («ФВТ-Армения»), которое вел председатель Совета, Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Совет управления обсудил дальнейшие шаги ГНКО «ФВТ-Армения»,... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял генерального директора Фонда международного развития ОПЕК Сулеймана Джазира Аль-Гербиша и возглавляемую им делегацию. На встрече также присутствовал руководитель программ Международного фонда развития сельского... подробности »
К сведению средств информации
Сообщаем, что в Правительстве РА действует интернет-сайт ftp.gov.am, на котором помещаются видеоматериалы и фотографии официальных мероприятий, проходящих в Правительстве, видеозаписи цикла телевизионных передач «Публикация». Видеозаписи цикла телевизионных... подробности »