Ուրբաթ, 3 Հուլիսի 2009
«ՀՀ վարչապետի գավաթ-2009» ֆուտբոլային մրցաշարի եզրափակիչ խաղն այսօր տեղի է ունեցել Վազգեն Սարգսյանի անվան մարզադաշտում։ Կառավարական օթյակում խաղին հետևել են ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանը և ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Ֆուտբոլային մրցաշարի անցկացման նպատակն է... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության բարեգործական ծրագրերի համակարգման հանձնաժողովի հերթական նիստը, որը վարել է հանձնաժողովի նախագահ Սիմոն Տեր-Սիմոնյանը։Հանձնաժողովը քննարկել է 10 բարեգործական ծրագիր։ Քննարկվել և հաստատվել են «Հայաստան»... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Թաիլանդի Թագավորությունում գտնվող միջազգային ճանաչում ունեցող «Ռեգենտ» դպրոցի հիմնադիր նախագահ դոկտոր Վիրաչայ Տեչավիչիտիին։ Ողջունելով հյուրին, ՀՀ վարչապետն իր գոհունակությունն է հայտնել կրթական ոլորտում... մանրամասն »

Пятница, 3 Июль 2009
Сегодня состоялось очередное заседание Комиссии по координации благотворительных программ Правительства РА, которое вел председатель комиссии Симон Тер-Симонян. Комиссия рассмотрела 10 благотворительных программ. Были рассмотрены и утверждены осуществляемые... подробности »
Заключительная игра футбольного турнира «Кубок Премьер-министра РА – 2009» состоялась сегодня на стадионе имени Вазгена Саркисяна. В правительственной ложе за игрой наблюдали Президент РА Серж Саргсян и Премьер-министр РА Тигран Саркисян. Целью проведения... подробности »
Премьер-министр РА Тигран Саркисян сегодня принял учредительного президента находящейся в Королевстве Таиланд и имеющей международное признание школы «Регент» доктора Вирачая Течавичити. Приветствуя гостя, Премьер-министр РА выразил свое удовлетворение... подробности »