Երկուշաբթի, 9 Ապրիլի 2007
Սերժ Սարգսյանի՝ ՀՀ վարչապետ նշանակվելու կապակցությամբ, այսօր շարունակվել են շնորհավորանքներ ստացվել: Նոր պաշտոնում Սերժ Սարգսյանին հաջողություններ է մաղթել Վրաստանի վարչապետ Զուրաբ Նողաիդելին: «Վստահ եմ, որ ղեկավարման Ձեր մեծ փորձն ու բարձր արհեստավարժությունը... մանրամասն »
Վաղը՝ ապրիլի 10-ի երեկոյան, երկօրյա աշխատանքային այցով Հայաստան կժամանի Ռուսաստանի Դաշնության կառավարության նախագահի առաջին տեղակալ Սերգեյ Իվանովը: Պատվիրակության կազմում Երևան կժամանեն նաև ՌԴ տրանսպորտի նախարար, Տնտեսական համագործակցության հարցերով հայ-ռուսական... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանն այսօր ընդունել է Հայկական բարեգործական ընդհանուր միության նախագահ Պերճ Սեդրակյանին և միության Հայաստանի ներկայացուցչության տնօրեն Աշոտ Ղազարյանին: Նրանք շնորհավորել են Սերժ Սարգսյանին՝ նշանակման կապակցությամբ և մաղթել հաջողություններ,... մանրամասն »
Այսօր Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Գարեգին Բ-ն այցելել է ՀՀ վարչապետ Սերժ Սարգսյանին: Վեհափառ Հայրապետը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի հայրապետական օրհնությամբ և շնորհավորանքներով է սկսել հանդիպումը՝ հույս հայտնելով, որ ՀՀ կառավարության ղեկավարի բարձր ու պատասխանատու... մանրամասն »

Понедельник, 9 Апрель 2007
Сегодня продолжали поступать поздравления в связи с назначением Сержа Саргсяна на должность Премьер-министра РА. Успехов на новой должности Сержу Саргсяну пожелал Премьер-министр Грузии Зураб Ногаидели. « Уверен, что большой опыт руководства и высокий... подробности »
Завтра, 10 апреля вечером, с двухдневным рабочим визитом в Армению прибудет Первый заместитель Председателя Правительства Российской Федерации Сергей Иванов. В составе делегации в Ереван прибудут также Министр транспорта РФ, сопредседатель Армяно-российской... подробности »
Премьер-министр РА Серж Саргсян сегодня принял председателя Всеобщего армянского благотворительного союза (ВАБС) Перча Седракяна и директора Армянского офиса ВАБС Ашота Казаряна. Они поздравили Сержа Саргсяна с назначением и пожелали ему успехов, подчеркнув, что ВАБС,... подробности »
Сегодня Католикос Всех Армян Гарегин II посетил Премьер-министра РА Сержа Саргсяна. Верховный Патриарх начал встречу с Патриаршего благословения Первопрестольного Св. Эчмиадзина и поздравлений, выразив надежду, что на высоком и ответственном посту главы Правительства... подробности »