ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է ԱՊՀ գործադիր կոմիտեի նախագահ-գործադիր քարտուղար Վլադիմիր Ռուշայլոյին: Պարոն Ռուշայլոն ՀՀ վարչապետի հետ խոսել է Մինսկում կայանալիք ԱՊՀ անդամ պետությունների ղեկավարների խորհրդի և կառավարությունների ղեկավարների... մանրամասն »
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ վարչապետին կից հաշմանդամների հարցերով զբաղվող խորհրդի առաջին նիստը, որը, ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի հանձնարարությամբ, վարել է խորհրդի աշխատանքները համակարգող, ՀՀ կառավարության սոցիալական հարցերի վարչության պետ Արամ Կարապետյանը:... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը նոյեմբերի 23-ին երկօրյա աշխատանքային այցով կմեկնի Բելառուսի մայրաքաղաք Մինսկ՝ ԱՊՀ անդամ պետությունների կառավարությունների ղեկավարների խորհրդի հերթական նիստին մասնակցելու նպատակով:... մանրամասն »

Вторник, 21 Ноябрь 2006
Сегодня состоялось первое заседание Совета по делам инвалидов при Премьер-министре РА, которое по поручению Премьер-министра РА вел координатор работы Совета, начальник управления социальных вопросов Аппарата Правительства РА Арам Карапетян. Совет обсудил ход... подробности »
Премьре-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял Председателя Исполнительного комитета – Исполнительного секретаря СНГ Владимира Рушайло. Господин Рушайло говорил с Премьер-министром РА о работах по подготовке предстоящих заседаний Совета глав государств и... подробности »
Возглавляемая Премьер-министром РА Андраником Маргаряном правительственная делегация 23 ноября с трехдневным рабочим визитом отбудет в столицу Республики Беларусь город Минск для участия в очередном заседании Совета глав правительств Содружества Независимых... подробности »