Ռուսաստանի Դաշնությունում Հայաստանի տարվա փակման պաշտոնական արարողությանը մասնակցելու նպատակով, նոյեմբերի 30-ին Մոսկվա կմեկնի ՀՀ կառավարական պատվիրակությունը՝ ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանի գլխավորությամբ: Վարչապետը դեկտեմբերի 1-ին Մոսկվայում հանդիպում կունենա... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Անդրանիկ Մարգարյանն այսօր ընդունել է Հայաստանում Ֆրանսիայի Հանրապետության արտակարգ և լիազոր նորանշանակ դեսպան Սերժ Սմեսովին: Նա շնորհավորել է դեսպանին՝ իր դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում սկսելու կապակցությամբ և վստահություն հայտնել, որ պարոն... մանրամասն »

Среда, 29 Ноябрь 2006
С целью участия в официальной церемонии закрытия Года Армении в Российской Федерации, 30 ноября в Москву отбудет правительственная делегация РА во главе с Премьер-министром РА Андраником Маргаряном. Премьер-министр РА 1 декабря в Москве встретится со своим российским... подробности »
Премьер-министр РА Андраник Маргарян сегодня принял новоназначенного Чрезвычайного и Полномочного Посла Французской Республики в Республике Армения Сержа Смесова. Он поздравил посла с началом его дипломатической миссии в нашей стране и выразил уверенность, что и в... подробности »