Ուրբաթ, 14 Ապրիլի 2023
Վստահ եմ՝ ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնությունը ծնելու է նոր հերոսներ, որոնց սխրանքը ոգևորելու է շատերիս. Արայիկ Հարությունյան
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն այսօր Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում ներկա է գտնվել ծանրամարտի Եվրոպայի առաջնության բացման արարողությանը: Արայիկ Հարությունյանը ծանրամարտի Եվրոպայի 2023թ. առաջնության անցկացման աշխատանքների... մանրամասն »
Տիգրան Խաչատրյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել սուբվենցիայի հայտերի գնահատման միջգերատեսչական հանձնաժողովի նիստը

Пятница, 14 Апрель 2023
Уверен, что на этом чемпионате появятся новые герои, подвиги которых вдохновят многих из нас: Араик Арутюнян
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян сегодня в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна присутствовал на церемонии открытия чемпионата Европы по тяжелой атлетике. Араик Арутюнян является председателем Межведомственной комиссии по... подробности »
Под председательством Тиграна Хачатряна состоялось заседание Межведомственной комиссии по оценке заявок на получение субвенций