Քննարկվել են «Կանանց դերը ժողովրդավարության, խաղաղության և անվտանգության խթանման գործում» միջազգային գագաթնաժողովի կազմակերպման աշխատանքները
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանի նախագահությամբ Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել «Կանանց դերը ժողովրդավարության, խաղաղության և անվտանգության խթանման գործում» խորագրով միջազգային գագաթնաժողովի կազմակերպման աշխատանքները համակարգող... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Իտալիայի Արտաքին գործերի և միջազգային համագործակցության փոխնախարարին
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն ընդունել է Իտալիայի Արտաքին գործերի և միջազգային համագործակցության փոխնախարար Էդմոնդո Չիրիելիի ղեկավարած պատվիրակությանը: Հանդիպմանը ներկա էին նաև Հայաստանում Իտալիայի դեսպան Ալֆոնսո Դի Րիզոն և Իտալիայում Հայաստանի դեսպան Ծովինար... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с заместителем министра иностранных дел и международного сотрудничества Италии
Вице-премьер Мгер Григорян принял делегацию во главе с заместителем министра иностранных дел и международного сотрудничества Италии Эдмондо Чириелли. На встрече также присутствовали посол Италии в Армении Альфонсо Ди Ризо и посол Армении в Италии Цовинар... подробности »
Обсуждены организационные вопросы международного саммита “Роль женщин в продвижении демократии, мира и безопасности”
Под председательством руководителя аппарата премьер-министра Араика Арутюняна сегодня в правительстве состоялось заседание межведомственной комиссии по координации деятельности по организации международного саммита “Роль женщин в продвижении демократии, мира и... подробности »