Չորեքշաբթի, 7 Սեպտեմբերի 2022
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը Հայաստանում գործող օտարերկրյա ներդրումներով ընկերությունների ներկայացուցիչների հետ քննարկել է Հայաստանի ներդրումային միջավայրի հետ կապված մի շարք հարցեր
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը սեպտեմբերի յոթին «Բիզնես-նախաճաշ»-ի ձևաչափով հերթական հանդիպումն է ունեցել Հայաստանում օտարերկրյա ներդրումներով ընկերությունների երկու տասնյակը գերազանցող ղեկավարների և ներկայացուցիչների հետ: Նպատակը, Հայաստանում... մանրամասն »
Ակնալիճ բնակավայրի ճանապարհահատվածի հիմնանորոգման աշխատանքները կսկսվեն առաջիկա ամիսներին․ փոխվարչապետ Մաթևոսյանն այցելել է Արմավիրի մարզ
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը սեպտեմբերի 6-ին այցելել է Արմավիրի մարզ՝ տեղում հետևելու մարզում պետական բյուջեի միջոցներով, ինչպես նաև պետություն-համայնք համաֆինանսավորմամբ իրականացվող սուբվենցիոն ծրագրերի ընթացքին։ Փոխվարչապետին ուղեկցել են Արմավիրի մարզպետ... մանրամասն »

Среда, 7 Сентябрь 2022
Вице-премьер Матевосян обсудил с представителями действующих в Армении компаний с иностранными инвестициями ряд вопросов, связанных с инвестиционной средой страны
Вице-премьер Амбарцум Матевосян 7 сентября в формате бизнес-завтрака провел очередную встречу с руководителями и представителями более двух десятков компаний с иностранными инвестициями в Армении. Цель состояла в том, чтобы поднять возможные проблемы, которые... подробности »
Работы по ремонту ведущей в населенный пункт Акналич дороги начнутся в ближайшие месяцы: вице-премьер Матевосян посетил Армавирскую область
Вице-премьер Амбарцум Матевосян 6 сентября посетил Армавирскую область, где на месте ознакомился с ходом реализации программ, реализуемых в области за счет средств государственного бюджета, а также софинансирования государства и общин в рамках субвенций.... подробности »