Այսպիսի փառատոնները լրացուցիչ խթան են հանդիսանում գիտության և կրթության ոլորտի զարգացման համար. Արայիկ Հարությունյանը՝ STARMUS 6-րդ փառատոնի փակման արարողությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն այսօր Երևանի Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում ներկա է գտնվել STARMUS գիտության և արվեստի միջազգային 6-րդ փառատոնի փակման արարողությանը: Փառատոնի փակման արարողությանը ներկա է գտնվել նաև ՀՀ նախագահ... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը ներկա է գտնվել դպրոցն ինժեներ Ալեքսանդր Քեմուրջյանի անունով անվանակոչելուն նվիրված միջոցառմանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը ներկա է գտնվել Երևանի թիվ 170 ավագ դպրոցն ինժեներ Ալեքսանդր Քեմուրջյանի անունով անվանակոչելուն նվիրված միջոցառմանը, որն անցկացվել է «STARMUS VI» գիտության ու արվեստի միջազգային փառատոնի շրջանակում: Միջոցառմանը... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանն ընդունել է Միջազգային հանրապետական ինստիտուտի եվրասիական տարածաշրջանի տնօրեն Նիքսին
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանը սեպտեմբերի իննին ընդունել է Միջազգային հանրապետական ինստիտուտի եվրասիական տարածաշրջանի տնօրեն Սթիվեն Նիքսին։ Փոխվարչապետը կարևորել է Կառավարության և Միջազգային հանրապետական ինստիտուտի համագործակցության հաջողված փորձը՝ ուղղված... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Սթարմուս» 6-րդ միջազգային փառատոնը Երևանում» թեմայով նամականիշի մարման արարողությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը Մարզահամերգային համալիրում մասնակցել է «Սթարմուս» 6-րդ միջազգային փառատոնը Երևանում» թեմայով նամականիշի մարման արարողությանը: Նամականիշի վրա պատկերված է «STARMUS VI. 50 տարի Մարսի վրա» միջազգային... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մաթևոսյանը մարզպետներին հանձնարարել է մշտադիտարկել պետական բյուջեի միջոցներով համայնքներում իրականացվող ծրագրերը
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի գլխավորությամբ սեպտեմբերի ութին տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որին մասնակցել են Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարար Գնել Սանոսյանն ու մարզպետները։ Օրակարգային հարցերի շարքում եղել է մարզերում ընթացող ինչպես... մանրամասն »

Вице-премьер Матевосян принял директора Международного республиканского института по евразийскому региону Стивена Никса
Вице-премьер Амбарцум Матевосян 9 сентября принял директора Международного республиканского института по евразийскому региону Стивена Никса. Вице-премьер отметил успешный опыт сотрудничества между правительством и Международным республиканским институтом,... подробности »
Такие фестивали являются дополнительным стимулом для развития науки и образования: Араик Арутюнян на церемонии закрытия 6-го фестиваля STARMUS
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян сегодня в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна присутствовал на церемонии закрытия 6-го Международного фестиваля науки и искусства STARMUS. На церемонии закрытия фестиваля присутствовал также... подробности »
Араик Арутюнян принял участие в мероприятии, посвященном присвоению школе имени инженера Александра Кемурджяна
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян принял участие в мероприятии, посвященном присвоению ереванской средней школе № 170 имени инженера Александра Кемурджяна. Мероприятие состоялось в рамках международного фестиваля науки и искусства STARMUS VI. На... подробности »
Араик Арутюнян принял участие в церемонии гашения почтовой марки на тему “Международный фестиваль STARMUS VI в Ереване”
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна принял участие в церемонии гашения почтовой марки на тему “Международный фестиваль STARMUS VI в Ереване”. На почтовой марке изображен логотип... подробности »
Вице-премьер Матевосян поручил губернаторам мониторить программы, реализуемые в общинах за счет средств государственного бюджета.
Под председательством вице-премьера Амбарцума Матевосяна 8 сентября состоялось совещание, в котором приняли участие министр территориального управления и инфраструктур Гнел Саносян и губернаторы областей. Среди вопросов повестки дня был вопрос о мониторинге... подробности »