Երկուշաբթի, 28 Մարտի 2022
Փոխվարչապետ Համբարձում Մաթևոսյանի գլխավորած պատվիրակությունն այսօր աշխատանքային այցով մեկնել է Արաբական Միացյալ Էմիրություններ (Դուբայ)՝ մասնակցելու «Ամենամյա ներդրումային համաժողով-2022» միջոցառմանը, ինչպես նաև «Էքսպո 2020-Դուբայ» համաշխարհային... մանրամասն »
Արայիկ Հարությունյանը մասնակցել է «Արտավազդ» ամենամյա թատերական մրցանակաբաշխությանը
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը մարտի 27-ին՝ Թատրոնի համաշխարհային օրը, Ալ. Սպենդիարյանի անվան օպերայի և բալետի ազգային ակադեմիական թատրոնում մասնակցել է «Արտավազդ» ամենամյա թատերական մրցանակաբաշխությանը: 2022-ի մրցանակաբաշխությունը նվիրված էր... մանրամասն »

Вице-премьер Матевосян в ОАЭ примет участие в “Ежегодном инвестиционном форуме - 2022”
Делегация во главе с вице-премьером Амбарцумом Матевосяном сегодня с рабочим визитом отбыла в Объединенные Арабские Эмираты (Дубай) для участия в мероприятии “Ежегодный инвестиционный форум - 2022”, а также в церемонии закрытия всемирной выставки Expo Dubai 2020. В ходе... подробности »
Араик Арутюнян присутствовал на ежегодной церемонии вручения театральной премии “Артавазд”
Руководитель аппарата премьер-министра Араик Арутюнян 27 марта, в Международный день театра, в Национальном академическом театре оперы и балета имени А.Спендиаряна присутствовал на ежегодной церемонии вручения театральной премии “Артавазд”. В 2022-м году церемония... подробности »