Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն աշխատանքային այցով ժամանել է Ռուսաստանի Դաշնություն
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանն այսօր աշխատանքային այցով ժամանել է Ռուսաստանի Դաշնություն: Այցի շրջանակներում նախատեսվում է մասնակցություն Եվրասիական տնտեսական հանձնաժողովի և Անկախ պետությունների համագործակցության տնտեսական խորհրդի նիստերին:
Կառավարությունը գիտության ֆինանսավորումը ավելացրել է 85 տոկոսով․ փոխվարչապետ Մաթևոսյանը մասնակցել է նորարական ծրագրի ամփոփմանը նվիրված աշխատաժողովին
Հայաստանի փոխվարչապետ, Բրյուսովի անվան պետական համալսարանի հոգաբարձուների խորհրդի նախագահ Համբարձում Մաթևոսյանն այսօր մասնակցել է նորարական ծրագրերից մեկի՝ Լեզվական և կրթական տեխնոլոգիաների «ՀայԼինգվոՏեք» գերազանցության կենտրոնի ստեղծման ծրագրի արդյունքների... մանրամասն »

Вице-премьер Мгер Григорян с рабочим визитом прибыл в РФ
Вице-премьер Мгер Григорян сегодня с рабочим визитом прибыл в Российскую Федерацию. В рамках визита планируется участие в заседаниях Евразийской экономической комиссии и Экономического совета Содружества Независимых Государств.
Среда, 16 Март 2022
Правительство увеличивает финансирование науки на 85%: вице-премьер Матевосян принял участие в семинаре, посвященном подведению итогов инновационной программы
Вице-премьер Армении, председатель попечительского совета Государственного университета имени В.Брюсова Амбарцум Матевосян принял участие в семинаре, посвященном подведению итогов создания одной из инновационных программ – Центра превосходства по линии языковых... подробности »