Չորեքշաբթի, 21 Ապրիլի 2021
Ապրիլի 21-ին ՀՀ փոխվարչապետ Տիգրան Ավինյանն ընդունել է Հայաստանում ԵՄ պատվիրակության ղեկավար, դեսպան Անդրեա Վիկտորինին: Փոխվարչապետը շնորհակալություն է հայտնել տնտեսության և կառավարման ոլորտներում ԵՄ-ի ցուցաբերած շարունակական ֆինանսական ու տեխնիկական աջակցության... մանրամասն »
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանի հանդիպումը Առաջնորդության դպրոցի սաների հետ
Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը ս.թ. ապրիլի 16-ին հանդիպում է ունեցել Առաջնորդության դպրոցի սաների հետ: Հանդիպմանը ներկա են եղել նաև Արցախի Հանրապետության պետական ծառայողներ: Փոխվարչապետը պատասխանել է ներկաներին հետաքրքրող հարցերին:

Среда, 21 Апрель 2021
Вице-премьер Мгер Григорян 16 апреля провел встречу со студентами Школы лидерства. На встрече присутствовали также государственные служащие Республики Арцах. Вице-премьер ответил на интересующие присутствующих вопросы.
Вице-премьер Тигран Авинян принял руководителя делегации ЕС в Армении
Вице-премьер Республики Армения Тигран Авинян 21 апреля принял руководителя делегации ЕС в Армении, посла Андреа Викторин. Вице-премьер выразил благодарность за продолжающуюся финансовую и техническую помощь, оказываемую ЕС в области экономики и управления, а также... подробности »