Փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը մի շարք հանդիպումներ է ունեցել ԱՄՀ և ՀԲ բարձրաստիճան պաշտոնյաների հետ
Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (ԱՄՀ) և Համաշխարհային բանկի (ՀԲ) խմբի գարնանային հանդիպումների շրջանակներում փոխվարչապետ Մհեր Գրիգորյանը տեսակապի միջոցով հանդիպումներ է ունեցել ԱՄՀ Մերձավոր Արևելքի և Կենտրոնական Ասիայի տարածաշրջանային փոխտնօրեն Աթանասիոս Արվանիտիսի,... մանրամասն »
ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆ Արշակ Կարապետյանին իրավունքի ուժով ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի առաջին տեղակալի պաշտոնին նշանակված համարելու մասին
Առաջնորդվելով Սահմանադրության և «Զինվորական ծառայության և զինծառայողի կարգավիճակի մասին» ՀՀ օրենքի վերաբերելի դրույթներով՝ վարչապետի կողմից 2021թ. ապրիլի 7-ին Հանրապետության նախագահին էր ներկայացվել առաջարկություն՝ Արշակ Կարապետյանին ՀՀ ԶՈՒ գլխավոր շտաբի պետի... մանրամասն »

Вторник, 13 Апрель 2021
В рамках весенних встреч Международного валютного фонда (МВФ) и Всемирного банка (ВБ) вице-премьер Мгер Григорян провел встречи в режиме видеоконференции с заместителем директора департамента Ближнего Востока и Центральной Азии МВФ Атанасиосом Арванитисом,... подробности »
ЗАЯВЛЕНИЕ: Аршак Карапетян силой права считается назначенным на должность первого заместителя Генштаба ВС Республики Армения
Руководствуясь положениями Конституции и закона Республики Армения “О военной службе и статусе военнослужащего”, 7 апреля 2021 года со стороны премьер-министра президенту Республики было представлено предложение о назначении Аршака Карапетяна первым заместителем... подробности »