Վարչապետին է ներկայացվել 20 պատմամշակութային հուշարձաններն ու բնության հատուկ պահպանվող տարածքները զբոսաշրջային արդյունք դարձնելու ծրագիրը
Կառավարությունում տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում վարչապետ Կարեն Կարապետյանին է ներկայացվել ընտրված 20 պատմամշակութային հուշարձաններն ու բնության հատուկ պահպանվող տարածքները զբոսաշրջային արդյունք դարձնելու ծրագիրը, որը մշակվել է Տնտեսական զարգացման և... մանրամասն »
Վարչապետը հրաժեշտի հանդիպում է ունեցել Հայաստանում Ռուսաստանի դեսպանի հետ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է Հայաստանի Հանրապետությունում Ռուսաստանի Դաշնության արտակարգ և լիազոր դեսպան Իվան Վոլինկինին, ով ավարտում է դիվանագիտական առաքելությունը մեր երկրում: Հանդիպման սկզբում Կարեն Կարապետյանն իր ցավակցությունն է հայտնել... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է ՏՏ ոլորտում գործունեություն ծավալող SoftConstruct ընկերության գործունեությանն ու ծրագրերին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է Երևանում տեղակայված SoftConstruct ընկերության գրասենյակ: Կառավարության ղեկավարին շրջայցի ընթացքում ներկայացվել է ընկերության գործունեությունը, որը տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ոլորտում զբաղվում է ծրագրերի ստեղծմամբ, մատակարարմամբ և... մանրամասն »

Премьер-министру представили программу преобразования 20 культурно-исторических памятников и особо охраняемых природных территорий в туристический продукт
В ходе состоявшегося сегодня в Правительстве совещания Премьер-министру Карену Карапетяну представили программу преобразования 20 культурно-исторических памятников и особо охраняемых природных территорий в туристический продукт, которая разработана Государственным... подробности »
Премьер-министр провел прощальную встречу с послом России в Армении
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял Чрезвычайного и полномочного посла Российской Федерации в Республике Армения Ивана Волынкина, который завершает дипломатическую миссию в нашей стране. В начале встречи Карен Карапетян выразил послу свои соболезнования... подробности »
Премьер-министр ознакомился с деятельностью и программами компании SoftConstruct, осуществляющей деятельность в сфере ИТ
Премьер-министр Карен Карапетян посетил расположенный в Ереване офис компании SoftConstruct. Главе Правительства в ходе посещения представили деятельность компании, которая в сфере информационных технологий занимается созданием, предоставлением и обслуживанием программ. У... подробности »