Հինգշաբթի, 22 Մարտի 2018
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ այսօր կառավարությունում տեղի է ունեցել Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստը: Օրակարգի առաջին հարցով ներկայացվել են «Թրանսփարենսի Ինթերնեշնլ հակակոռուպցիոն կենտրոն» հասարակական կազմակերպության կողմից իրականացված՝... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ Երևանում ճանապարհային երթևեկության արդյունավետ կազմակերպման հարցեր են քննարկվել
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Երևան քաղաքում խցանումների նվազեցման, ճանապարհային երթևեկության արդյունավետ կազմակերպման և բեռնաթափման հնարավորություններն ու խնդրի լուծմանն ուղղված առաջարկություններ են... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ շինարարական աշխատանքների հաշվարկման կարգին վերաբերող հարցեր են քննարկվել
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են գործող գներով շինարարական աշխատանքների հաշվարկման նոր կարգին վերաբերող հարցեր: Քաղաքաշինության պետական կոմիտեի նախագահ Նարեկ Սարգսյանը... մանրամասն »
Վարչապետը հանձնարարական է տվել ոռոգման շրջանի նախապատրաստական աշխատանքների վերաբերյալ
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը հանձնարարական է տվել ոռոգման շրջանի նախապատրաստական աշխատանքների վերաբերյալ: «Կառավարությունում կազմակերպված... մանրամասն »

Четверг, 22 Март 2018
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня в Правительстве состоялось заседание Совета по борьбе с коррупцией. В рамках первого вопроса повестки дня были представлены результаты осуществленного общественной организацией... подробности »
У Премьер-министра обсуждены вопросы эффективной организации дорожного движения в Ереване
В ходе состоявшегося у Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены возможности сокращения пробок, эффективной организации и разгрузки дорожного движения в городе Ереване, представлены направленные на решение проблемы предложения. В частности, были... подробности »
У Премьер-министра обсуждены вопросы, касающиеся порядка учета строительных работ
В ходе состоявшегося сегодня в Правительстве под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены вопросы, касающиеся нового порядка учета строительных работ по действующим ценам. Председатель Государственного комитета по... подробности »
Премьер-министр дал поручение по вопросам подготовки к оросительному сезону
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал поручение по вопросам подготовки к оросительному сезону. «В ходе организованного в Правительстве... подробности »