Հինգշաբթի, 15 Մարտի 2018
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարակականը Լիբանանի Հանրապետություն պաշտոնական այցի... մանրամասն »
«Հստակ պատկերացնում ենք ինչպես պետք է անենք, որպեսզի քաղաքացին ավելի վստահ լինի, որ ինքն օգտվում է ավելի անվտանգ սննդից». ՀՀ վարչապետ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր մասնակցել է սպառողների իրավունքների պաշտպանության միջազգային օրվա առթիվ ՀՀ ԳՆ սննդամթերքի անվտանգության պետական ծառայության նախաձեռնությամբ կազմակերպված «Անվտանգ սնունդ. թվային լուծումներ» համաժողովի բացմանը: Վարչապետը նշել... մանրամասն »

Будут представлены предложения по созданию Армяно-ливанского инвестиционного фонда
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось итогов официального визита в Ливанскую... подробности »
Премьер-министр РА: «Мы четко представляем, как мы должны сделать, чтобы гражданин был увереннее, что он использует более безопасную пищу»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял участие в открытии конференции «Безопасная пища: цифровые решения», организованной Государственной службой безопасности продуктов питания Министерства сельского хозяйства РА в честь Международного дня защиты прав... подробности »