Երկուշաբթի, 26 Փետրվարի 2018
Վարչապետը ծանոթացել է ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարության գործունեության արդյունքներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների նախարարություն` ծանոթանալու 2017 թվականի գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թվականի անելիքներին: ՀՀ տնտեսական զարգացման և ներդրումների... մանրամասն »
Վարչապետը գոհունակություն է հայտնել Տավուշի մարզում գյուղատնտեսության ոլորտի զարգացման 2017 թ. ցուցանիշներից
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը փետրվարի 24-ին այցելել է Տավուշի մարզ` ծանոթանալու 2017 թ. մարզի և համայնքների զարգացման ծրագրերի շրջանակում ըստ ոլորտների իրականացված միջոցառումների արդյունքներին և 2018 թ. անելիքներին: Ներկայացնելով Տավուշի մարզի 2017 թ. մակրոտնտեսական... մանրամասն »

Премьер-министр ознакомился с результатами деятельности Министерства экономического развития и инвестиций РА
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство экономического развития и инвестиций РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами на 2018 год. Министр экономического развития и... подробности »
Премьер-министр выразил удовлетворение показателями развития сферы сельского хозяйства в Тавушской области в 2017 году
Премьер-министр Карен Карапетян 24 февраля посетил Тавушскую область для ознакомления с результатами осуществленных по отдельным сферам мероприятий в рамках программ развития области и общин в 2017 году и задачами на 2018 год. Представляя макроэкономические показатели... подробности »