Շաբաթ, 3 Փետրվարի 2018
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ տարածքային կառավարման և զարգացման նախարարություն՝ ծանոթանալու 2017 թ. գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թ. անելիքներին: «Չափազանց կարևոր է, որ մենք տարածքային կառավարման... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ քննարկվել են Երևանում խցանումների նվազեցմանը վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր տեղի ունեցած խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են Երևան քաղաքում խցանումների նվազեցման, ճանապարհային երթևեկության արդյունավետ կազմակերպման և բեռնաթափման հնարավորությունները: Տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների... մանրամասն »

Суббота, 3 Февраль 2018
Премьер-министр ознакомился с деятельностью Министерства территориального управления и развития РА в 2017 году
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство территориального управления и развития РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами на 2018 год. «Крайне важно, чтобы мы... подробности »
У Премьер-министра обсуждены вопросы сокращения пробок в Ереване
В ходе состоявшегося сегодня у Премьер-министра Карена Карапетяна совещания были обсуждены возможности сокращения пробок, эффективной организации и разгрузки дорожного движения в Ереване. Министр транспорта, связи и информационных технологий Ваган Мартиросян... подробности »