Կարեն Կարապետյանը ծանոթացել է ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի գործունեության արդյունքներին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ՀՀ էներգետիկ ենթակառուցվածքների և բնական պաշարների նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտե՝ ծանոթանալու 2017 թ. գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թ. անելիքներին: Կոմիտեի... մանրամասն »
«Պետք է հանրությանը զեկուցել, որ 2017 թ. պետական բյուջեն գերակատարվել է». Վարչապետն այցելել է ֆինանսների նախարարություն
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ ֆինանսների նախարարություն՝ ծանոթանալու 2017 թ. գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թ. անելիքներին: Նախարար Վարդան Արամյանը զեկուցել է, որ ՀՀ ֆինանսների նախարարությունն... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը կմասնակցի Դավոսի համաշխարհային տնտեսական համաժողովին
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը հունվարի 22-ին աշխատանքային այցով կմեկնի Շվեյցարիա` Դավոսի համաշխարհային տնտեսական համաժողովին մասնակցելու նպատակով: Դավոսի համաշխարհային տնտեսական ֆորումի շրջանակում նախատեսված են վարչապետի մի շարք երկկողմ և բազմակողմ հանդիպումներ... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Ուզբեկստանի իր գործընկերոջը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ցավակցական հեռագիր է հղել Ուզբեկստանի Հանրապետության վարչապետ Աբդուլլա Արիպովին՝ Ղազախստանի Ակտյուբինսկի շրջանում ուղևորատար ավտոբուսի հրդեհի կապակցությամբ, որը Ուզբեկստանի քաղաքացիների մահվան պատճառ է դարձել: «Խորապես ցնցված... մանրամասն »

Карен Карапетян ознакомился с итогами деятельности Государственного комитета водного хозяйства
Премьер-министр Карен Карапетян посетил Государственный комитет водного хозяйства Министерства энергетических инфраструктур и природных ресурсов РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также... подробности »
Премьер-министр посетил Министерство финансов: «Нужно доложить обществу, что в 2017 году государственный бюджет перевыполнен»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство финансов РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами на 2018 год. Министр Вардан Арамян доложил, что Министерство финансов РА... подробности »
Премьер-министр Карен Карапетян примет участие во Всемирном экономическом форуме в Давосе
Премьер-министр РА Карен Карапетян 22 января с рабочим визитом отправится в Швейцарию для участия во Всемирном экономическом форуме в Давосе. В рамках Всемирного экономического форума в Давосе запланирован ряд двусторонних и многосторонних встреч Премьер-министра с... подробности »
Премьер-министр Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования своему узбекскому коллеге
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня направил телеграмму соболезнования Премьер-министру Республики Узбекистан Абдулле Арипову в связи с пожаром в пассажирском автобусе в Актюбинской области Казахстана, ставшим причиной гибели граждан Узбекистана. «Глубоко... подробности »