Հինգշաբթի, 18 Հունվարի 2018
«Յուրաքանչյուր ստորաբաժանում պետք է հստակ ձևակերպի իր խնդիրը». Կարեն Կարապետյանն այցելել է աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարություն
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարություն՝ ծանոթանալու 2017 թ. գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին ու 2018 թ. անելիքներին: Նախարար Արտեմ Ասատրյանը զեկուցել է, որ հաշվետու տարում... մանրամասն »
Կառավարությունը լուծում կտա գույքահարկի և հողի հարկի գծով կուտակված պարտքերի խնդրին
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանը: Նախքան օրակարգային հարցերի քննարկումը՝ վարչապետը մի շարք հանձնարարականներ է տվել: Կառավարության ղեկավարի առաջին հանձնարարականը կուտակված գույքահարկի, հողի հարկի ինչպես... մանրամասն »

Четверг, 18 Январь 2018
«Каждое подразделение должно четко сформулировать свою задачу»: Карен Карапетян посетил Министерство труда и социальных вопросов
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство труда и социальных вопросов РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами на 2018 год. Министр Артем Асатрян доложил, что в отчетном... подробности »
Правительство решит проблему накопившихся долгов по линии налогов на имущество и землю
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства РА, которое вел Премьер-министр РА Карен Карапетян. Перед обсуждением вопросов повестки дня Премьер-министр дал ряд поручений. Первое поручение Главы Правительства касалось проблемы накопившихся долгов по линии... подробности »