Չորեքշաբթի, 17 Հունվարի 2018
Վարչապետը ծանոթացել է ՀՀ առողջապահության նախարարության 2017թ. աշխատանքի արդյունքներին և գալիք տարվա ծրագրերին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ՀՀ առողջապահության նախարարություն՝ ծանոթանալու 2017 թվականի ոլորտի գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թ. անելիքներին: Առողջապահության նախարար Լևոն Ալթունյանը զեկուցել է, որ նախորդ... մանրամասն »
Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Իրանի իր գործընկերոջը
Կարեն Կարապետյանը ցավակցական հեռագիր է հղել Իրանի Իսլամական Հանրապետության նախագահի առաջին տեղակալ Էսհաղ Ջահանգիրիին Չինաստանի արևելյան ափերի մերձակայքում իրանական «Սանչի» նավթատարի hրդեհվելու և խորտակման կապակցությամբ, ինչի հետևանքով զոհվել են նավի... մանրամասն »

Премьер-министр ознакомился с итогами работы Министерства здравоохранения РА за 2017 год и программами на текущий год
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство здравоохранения РА для ознакомления с результатами выполнения приоритетных задач и осуществления мероприятий в 2017 году, а также задачами сферы на 2018 год. Министр здравоохранения Левон Алтунян доложил, что... подробности »
Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования своему иранскому коллеге
Карен Карапетян направил телеграмму соболезнования Первому Вице-президенту Исламской Республики Иран Эсхаку Джахангири в связи с крушением иранского танкера «Санчи», сгоревшего и затонувшего у восточного побережья Китая, вследствие чего погибли десятки членов... подробности »