Կայացել է Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի հերթական նիստը: Նախ խորհուրդը փոփոխություններ և լրացումներ է կատարել հիմնադրամի կանոնադրության մեջ,... մանրամասն »
Պետք է միասնական երթուղային ցանց մշակել ողջ հանրապետության համար. վարչապետն այցելել է տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարություն
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր այցելել է ՀՀ տրանսպորտի, կապի և տեղեկատվական տեխնոլոգիաների նախարարություն՝ ծանոթանալու 2017 թ. ոլորտի գերակա խնդիրների կատարման և միջոցառումների իրականացման արդյունքներին, ինչպես նաև 2018 թ. անելիքներին: Նախարար Վահան Մարտիրոսյանը... մանրամասն »

Состоялось заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий Армении
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве состоялось заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий Армении. Совет сначала внес изменения и дополнения в устав фонда, затем обсудил и утвердил отчет об... подробности »
Нужно разработать единую маршрутную сеть для всей республики: Премьер-министр посетил Министерство транспорта, связи и информационных технологий
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня посетил Министерство транспорта, связи и информационных технологий РА, чтобы ознакомиться с результатами выполнения в 2017 году приоритетных задач и осуществлением мероприятий, а также задачами сферы на 2018 год. Министр Ваган... подробности »