Երկուշաբթի, 11 Սեպտեմբերի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Համաշխարհային բանկի Եվրոպայի և Կենտրոնական Ասիայի տարածաշրջանի գծով փոխնախագահ Սիրիլ Մյուլլերի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը հանդիպման մասնակիցներին ևս մեկ անգամ շնորհավորել է Հայաստանի Հանրապետության ու... մանրամասն »
«Համաշխարհային բանկը Հայաստանի Հանրապետության առանցքային գործընկերներից է». վարչապետը ներկա է գտնվել ՀՀ-ՀԲ գործընկերության 25-ամյակին նվիրված ֆորումի բացմանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր մասնակցել է Հայաստանի Հանրապետության և Համաշխարհային բանկի գործընկերության 25-ամյակին նվիրված համաժողովի բացմանը: Ողջույնի խոսքում ՀՀ վարչապետը նշել է, որ Հայաստանը կարևորում է Համաշխարհային բանկի հետ սերտ և շարունակական բնույթ կրող... մանրամասն »

Карен Карапетян принял делегацию во главе с вице-президентом ВБ
Премьер-министр Карен Карапетян принял делегацию во главе с вице-президентом Всемирного банка по региону Европы и Центральной Азии Сирилом Мюллером. Премьер-министр еще раз поздравил участников встречи с 25-летием партнерства Республики Армения и Всемирного банка и... подробности »
«Всемирный банк является одним из ключевых партнеров Республики Армения»: Премьер-министр присутствовал на открытии форума, посвященного 25-летию партнерства РА-ВБ
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял участие в открытии форума, посвященного 25-летию партнерства Республики Армения и Всемирного банка. В приветственном слове Премьер-министр РА отметил, что Армения придает важное значение тесному и носящему непрерывный... подробности »