Ուրբաթ, 12 Մայիսի 2017
Ճիշտ ուղու վրա ենք. Կարեն Կարապետյանը ծանոթացել է Տարածքային կառավարման և զարգացման նախարարության ծրագրերին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այցելել է ՀՀ տարածքային կառավարման և զարգացման նախարարություն, ծանոթացել տարածքային կառավարման բարեփոխումների ընթացքին, մարզերի զարգացման ռազմավարական ծրագրերի մշակման աշխատանքներին, համայնքների խոշորացման գործընթացին, համայնքներից... մանրամասն »
Կայացել է Հայաստանի Հանրապետության և մայիսյան հերոսամարտերի 100-ամյակին նվիրված միջոցառումների նախապատրաստման և կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել Հայաստանի Հանրապետության և մայիսյան հերոսամարտերի 100-ամյակին նվիրված միջոցառումների նախապատրաստման և կազմակերպման պետական հանձնաժողովի նիստը: Նիստում ներկայացվել են տոնական... մանրամասն »

Пятница, 12 Май 2017
Мы на правильном пути: Карен Карапетян ознакомился с программами Министерства территориального управления и развития
Премьер-министр Карен Карапетян посетил Министерство территориального управления и развития РА, ознакомился с ходом реформ территориального управления, работами по разработке стратегических программ развития областей, процессом укрупнения общин, ходом реализации... подробности »
Состоялось заседание Государственной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных 100-летию Республики Армения и героических майских сражений
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня состоялось заседание Государственной комиссии по подготовке и организации мероприятий, посвященных 100-летию Республики Армения и героических майских сражений. На заседании был... подробности »