Չորեքշաբթի, 3 Մայիսի 2017
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ այսօր կայացել է զբոսաշրջության ոլորտի պետական քաղաքականության, տարածքային համաչափ զարգացման և զբոսաշրջային ռեսուրսների արդյունավետ օգտագործման վերաբերյալ աշխատանքային խորհրդակցություն: Ներկայացվել են, մասնավորապես, Ջերմուկ քաղաքի... մանրամասն »
Տեղի է ունեցել խորհրդակցության ներդրումային ֆոնդերի ձևավորման վերաբերյալ
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի ունեցած աշխատանքային խորհրդակցության ընթացքում քննարկվել են ներդրումային ծրագրերի համար ֆինանսավորման նոր աղբյուրների բացահայտմանը և ներդրումային ֆոնդերի ձևավորմանը վերաբերող հարցեր: Վարչապետին ներկայացվել են առկա... մանրամասն »
Վարչապետի մոտ քննարկվել են Հայաստանի թվային զարգացման ռազմավարության հեռանկարները
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի մոտ տեղի է ունեցել խորհրդակցություն, որի ընթացքում քննարկվել են Հայաստանի թվային զարգացման ռազմավարության հեռանկարները, այդ ուղղությամբ նախատեսվող միջոցառումներն ու քայլերը: Նշվել է, որ ԵԱՏՄ շրջանակում անդամ պետությունների ղեկավարների... մանրամասն »

Обсужден ход разработки программ развития общин, имеющих туристский потенциал
У Премьер-министра Карена Карапетяна сегодня состоялось рабочее совещание, на котором были обсуждены вопросы, касающиеся государственной политики в сфере туризма, пропорционального территориального развития и эффективного использования туристских ресурсов. В... подробности »
Среда, 3 Май 2017
Состоялось совещание по вопросам формирования инвестиционных фондов
В ходе состоявшегося у Премьер-министра Карена Карапетяна рабочего совещания были обсуждены вопросы, касающиеся выявления новых источников финансирования инвестиционных программ и формирования инвестиционных фондов. Премьер-министру представили имеющиеся... подробности »
У Премьер-министра обсуждены перспективы стратегии цифрового развития Армении
У Премьер-министра Карена Карапетяна состоялось совещание, в ходе которого были обсуждены перспективы стратегии цифрового развития Армении, намеченные в этом направлении мероприятия и шаги. Было отмечено, что на основании заявления, принятого главами... подробности »