Կիրակի, 2 Ապրիլի 2017
Վարչապետը ներկա է գտնվել ապրիլյան պատերազմում զոհված հայորդիների հիշատակին նվիրված հոգեհանգստյան արարողությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնում ներկա է գտնվել 2016 թվականի ապրիլյան պատերազմում զոհված հայորդիների հիշատակին նվիրված հոգեհանգստյան արարողությանը, որը մատուցել է Ն.Ս.Օ.Տ.Տ. Գարեգին Բ Ծայրագույն Պատրիարք և Ամենայն Հայոց Կաթողիկոսը:          ... մանրամասն »
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը քվեարկել է մայրաքաղաքի թիվ 4/53 ընտրատեղամասում
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանը տիկնոջ հետ Հայաստանի խորհրդարանական ընտրություններին քվեարկել է մայրաքաղաքի թիվ 4/53 ընտրատեղամասում: Քվեարկությունից հետո վարչապետը պատասխանել է լրագրողների հարցերին՝ նշելով. «Քվերակության եկել ենք շատ լավ տրամադրությամբ, հանուն մեր... մանրամասն »

Воскресенье, 2 Апрель 2017
Премьер-министр Карен Карапетян в Первопрестольном Святом Эчмиадзине присутствовал на панихиде по погибшим в апрельской войне 2016 года сынам армянского народа, которую отслужил Его Святейшество Верховный Патриарх и Католикос Всех Армян Гарегин Второй.       ... подробности »
Премьер-министр Карен Карапетян проголосовал на столичном избирательном участке №4/53
Премьер-министр Карен Карапетян вместе с супругой на парламентских выборах Армении проголосовал на столичном избирательном участке №4/53. После выборов Премьер-министр ответил на вопросы журналистов, отметив: «Мы пришли на голосование с очень хорошим настроением, во... подробности »