Վարչապետն ընդունել է ԵԱՀԿ/ԺՀՄԻԳ դիտորդական առաքելության ղեկավար Յան Պետերսենին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է ապրիլի 2-ին կայանալիք ՀՀ խորհրդարանական ընտրությունների ընթացքում դիտորդական առաքելություն իրականացնելու նպատակով Հայաստան ժամանած ԵԱՀԿ Ժողովրդավարական հաստատությունների և մարդու իրավունքների գրասենյակի (ԵԱՀԿ/ԺՀՄԻԳ) դիտորդական... մանրամասն »
Վարչապետը Թուրքմենստանի էներգետիկայի նախարարի հետ քննարկել է երկկողմ կապերի զարգացմանն ուղղված հարցեր
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն ընդունել է Թուրքմենստանի էներգետիկայի նախարար Չարիմիրատ Պուրչեկովին, ով Հայաստան է ժամանել հայ-թուրքմենական տնտեսական համագործակցության միջկառավարական հանձնաժողովի 8-րդ նիստին մասնակցելու նպատակով: Ողջունելով հյուրին... մանրամասն »
«Սպառողական շուկայի զարգացումը բխում է թե´ պետական, թե´ հասարակական հատվածի շահերից». Կարեն Կարապետյանը մասնակցել է «Սննդամթերքի անվտանգությունը՝ սպառողի իրավունք» համաժողովին
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ներկա է գտնվել «Սննդամթերքի անվտանգությունը՝ սպառողի իրավունք» համաժողովի բացմանը: Մարտի 15-ը Սպառողների իրավունքների պաշտպանության միջազգային օրն է: Վարչապետը ողջունել է առաջին անգամ Սննդամթերքի անվտանգության ծառայության... մանրամասն »

Премьер-министр принял руководителя миссии наблюдателей БДИПЧ/ОБСЕ Яна Петерсена
Премьер-министр Карен Карапетян принял руководителя миссии наблюдателей Бюро по демократическим институтам и правам человека ОБСЕ (БДИПЧ/ОБСЕ) Яна Петерсена, прибывшего в Армению с целью осуществления наблюдательской миссии в ходе намеченных на 2 апреля парламентских... подробности »
Премьер-министр обсудил с Министром энергетики Туркменистана вопросы развития двусторонних связей
Премьер-министр Карен Карапетян принял Министра энергетики Туркменистана Чарымырата Пурчекова, прибывшего в Армению с целью участия в 8-м заседании Межправительственной комиссии по экономическому сотрудничеству между Республикой Армения и Туркменистаном.... подробности »
«Развитие потребительского рынка вытекает из интересов как государства, так и общественного сектора»: Карен Карапетян принял участие в конференции «Безопасность продуктов питания – право потребителя»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня присутствовал на открытии конференции «Безопасность продуктов питания – право потребителя». 15 марта – Международный день защиты прав потребителей. Премьер-министр приветствовал инициативу Государственной службы... подробности »