Քննարկվել է ՀՀ 2017 թ. պետբյուջեի նախագծի նախնական տարբերակը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանի գլխավորությամբ կառավարությունում այսօր քննարկվել է Հայաստանի Հանրապետության 2017 թ. պետական բյուջեի նախագծի նախնական տարբերակը: Մասնավորապես, «ՀՀ 2017 թ. պետբյուջեի մասին» ՀՀ օրենքի նախագծի տեքստային մասի նախնական տարբերակի վերաբերյալ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է չինական «AVIC International» միջազգային կորպորացիայի պատվիրակությանը
Վարչապետ Կարեն Կարապետյանն այսօր ընդունել է չինական «AVIC International» միջազգային կորպորացիայի նախագահ Լիու Ջունի գլխավորած պատվիրակությանը: Վարչապետը ողջունել է պատվիրակության այցը Հայաստան և նշել, որ ՀՀ կառավարությունը պատրաստ է փոխշահավետ համագործակցության:... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Կարեն Կարապետյանին շնորհավորական ուղերձներ են հղել Ուզբեկստանի Հանրապետության նախագահի պաշտոնակատարը, Բուլղարիայի Հանրապետության և Լիտվայի Հանրապետության վարչապետները
Ուզբեկստանի Հանրապետության նախագահի պաշտոնակատարը, Բուլղարիայի Հանրապետության, Լիտվայի Հանրապետության վարչապետները շնորհավորական ուղերձներ են հղել Կարեն Կարապետյանին՝ Հայաստանի Հանրապետության վարչապետի պաշտոնում նշանակվելու կապակցությամբ: Ուզբեկստանի... մանրամասն »

Пятница, 23 Сентябрь 2016
Под председательством Премьер-министра Карена Карапетяна в Правительстве сегодня был обсужден предварительный вариант проекта государственного бюджета Республики Армения на 2017 год. В частности, по предварительному варианту текстовой части проекта закона РА «О... подробности »
Премьер-министр принял делегацию китайской международной корпорации «AVIC International»
Премьер-министр Карен Карапетян сегодня принял делегацию, возглавляемую президентом китайской международной корпорации «AVIC International» Лиу Джуном. Премьер-министр приветствовал визит делегации в Армению и отметил, что Правительство РА готово к взаимовыгодному... подробности »
Премьер-министру РА Карену Карапетяну направили поздравительные послания исполняющий обязанности Президента Республики Узбекистан, премьер-министры Республики Болгария и Литовской Республики
Исполняющий обязанности Президента Республики Узбекистан, премьер-министры Республики Болгария и Литовской Республики направили поздравительные послания Карену Карапетяну в связи с назначением на должность Премьер-министра Республики Армения. В поздравительном... подробности »