Վարչապետը մրցանակներ է հանձնել ասմունքի հանրապետական մրցույթ-փառատոնի հաղթողներին
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հակոբ Պարոնյանի անվան երաժշտական կոմեդիայի պետական թատրոնում մասնակցել է ասմունքի հանրապետական մանկապատանեկան 7-րդ մրցույթ-փառատոնի եզրափակիչ գալա համերգին: Հովիկ Աբրահամյանի հովանու ներքո անցկացվող փառատոնն այս անգամ կրում էր «Լեզու և... մանրամասն »
Վարչապետը ներկա է գտնվել Հաղթանակ Շահումյանի ցուցահանդեսի բացմանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը Հայաստանի նկարիչների միությունում ներկա է գտնվել Հաղթանակ Շահումյանի անհատական ցուցահանդեսի բացմանը: Վարչապետ Աբրահամյանը շրջել է ցուցասրահներով, ծանոթացել նկարչի գեղանկարչական և գրաֆիկական աշխատանքներին:
Հայաստանի վարչապետն աշխատանքային ճաշ է ունեցել Հունաստանի նախագահի հետ
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն աշխատանքային ճաշ է ունեցել պետական այցով Հայաստանի Հանրապետություն ժամանած Հունաստանի Հանրապետության նախագահ Կարոլոս Պապուլիասի հետ: Հայաստանի վարչապետը և Հունաստանի նախագահը բարձր են գնահատել երկու բարեկամ երկրների բազմադարյա... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետն ընդունել է ԱՄՀ հայաստանյան առաքելության ղեկավարի գլխավորած պատվիրակությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Արժույթի միջազգային հիմնադրամի (IMF) հայաստանյան առաքելության ղեկավար Մարկ Հորթոնի գլխավորած պատվիրակությանը: Զրուցակիցները քննարկել են երկկողմ համագործակցությանը և ՀՀ տնտեսական քաղաքականության հիմնական ուղղություններին ու... մանրամասն »

Вторник, 30 Сентябрь 2014
Премьер-министр Овик Абраамян в Государственном театре музыкальной комедии имени Акопа Пароняна присутствовал на заключительном гала-концерте 7-го республиканского детско-юношеского конкурса-фестиваля художественного чтения. Проводящийся под патронатом Овика... подробности »
Премьер-министр присутствовал на открытии выставки Ахтанака Шаумяна
Премьер-министр Овик Абраамян в Союзе художников Армении присутствовал на открытии персональной выставки Ахтанака Шаумяна. Премьер-министр Абраамян обошел выставочные залы, ознакомился с живописными и графическими работами художника.
Состоялся рабочий обед Премьер-министра Армении с Президентом Греции
Состоялся рабочий обед Премьер-министра РА Овика Абраамяна с прибывшим с государственным визитом в Республику Армения Президентом Греческой Республики Каролосом Папулиасом. Премьер-министр Армении и Президент Греции высоко оценили многовековые... подробности »
Премьер-министр РА принял делегацию, возглавляемую руководителем армянской миссии МВФ
Премьер-министр РА Овик Абраамян принял делегацию, возглавляемую руководителем армянской миссии Международного валютного фонда (МВФ) Марком Хортоном. Собеседники обсудили вопросы, относящиеся к двустороннему сотрудничеству, основным направлениям экономической... подробности »
Решением Премьер-министра Республики Армения Овика Абраамяна Артур Аракелян назначен Первым заместителем Министра транспорта и связи Республики Армения, освободившись от должности заместителя Министра транспорта и связи Республики Армения.