Ուրբաթ, 5 Սեպտեմբերի 2014
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը ՀՀ արտակարգ իրավիճակների նախարարությունում մասնակցել է Արտակարգ իրավիճակների աշխատողի օրվան նվիրված հանդիսավոր նիստին: ՀՀ կառավարության և անձամբ իր անունից շնորհավորելով ԱԻՆ աշխատողներին տոնական օրվա կապակցությամբ՝ Հովիկ Աբրահամյանը... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Ֆրանսիայի ԱԺ սոցիալիստական խմբակցության նախագահի գլխավորած պատվիրակությանը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Ֆրանսիայի Ազգային ժողովի սոցիալիստական խմբակցության նախագահ Բրյունո լը Ռոուի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին կառավարությունում՝ վարչապետը վստահություն է հայտնել, որ ֆրանսիացի պատգամավորների այցը կնպաստի... մանրամասն »
Վարչապետի մասնակցությամբ բացվել է «Արմենիա էքսպո 2014» առևտրաարդյունաբերական ցուցահանդեսը
Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի մասնակցությամբ «Երևան-էքսպո» ցուցասրահում բացվել է «Արմենիա էքսպո 2014» ամենամյա տարածաշրջանային ունիվերսալ առևտրաարդյունաբերական ցուցահանդեսը: Հայաստանի կառավարության և անձամբ իր անունից ողջունելով ներկաներին ցուցահանդեսի... մանրամասն »

Овик Абраамян: в чрезычайных ситуациях безопасность нашего государства гарантирована
Премьер-министр Овик Абраамян в Министерстве по чрезвычайным ситуациям РА принял участие в торжественном заседании, посвященном Дню работника чрезвычайных ситуаций. От имени Правительства РА и от себя лично поздравляя работников МЧС с праздничным днем, Овик Абраамян... подробности »
Премьер-министр принял делегацию, возглавляемую председателем Социалистической фракции НС Франции
Премьер-министр Овик Абраамян принял делегацию, возглавляемую председателем Социалистической фракции Национального Собрания Франции Брюно ле Ру. Приветствуя гостей в Правительстве, Премьер-министр выразил уверенность, что визит французских депутатов будет... подробности »
При участии Премьер-министра открылась торгово-промышленная выставка «Армения Экспо 2014»
При участии Премьер-министра Овика Абраамяна в выставочном зале «Ереван-Экспо» открылась ежегодная универсальная региональная торгово-промышленная выставка «Армения Экспо 2014». От имени Правительства Армении и от себя лично приветствуя присутствующих в... подробности »