Ուրբաթ, 26 Սեպտեմբերի 2014
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի գլխավորությամբ տեղի է ունեցել Հայաստանի էներգետիկ ոլորտի վերաբերյալ վերլուծական քննարկում, որին մասնակցել են շահագրգիռ գերատեսչությունների ղեկավարներն ու Համաշախարհային բանկի ներկայացուցիչները: Վարչապետը նշել է, որ էներգետիկ ոլորտը... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանի որոշմամբ Հայաստանի Հանրապետության տարածքային կառավարման նախարարության ջրային տնտեսության պետական կոմիտեի «Ջրային տնտեսության ծրագրերի իրականացման գրասենյակ» պետական հիմնարկի տնօրեն Ադիբեկ Ղազարյանն ազատվել է զբաղեցրած... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետը մասնակցել է «Ոսկե բանալի և ժանգոտ կողպեք» ամենամյա մրցանակաբաշխությանը
ՀՀ վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանը մասնակցել է Ինֆորմացիայի ազատության կենտրոնի «Ոսկե բանալի և ժանգոտ կողպեք» ամենամյա մրցանակաբաշխությանը: ՀՀ կառավարության և անձամբ իր անունից ողջունելով ներկաներին Տեղեկատվության ազատության միջազգային օրվա առթիվ՝ Հովիկ... մանրամասն »

Пятница, 26 Сентябрь 2014
Под председательством Премьер-министра РА Овика Абраамяна состоялось аналитическое обсуждение по вопросам энергетической сферы Армении, в котором приняли участие руководители заинтересованных ведомств и представители Всемирного банка. Премьер-министр отметил, что... подробности »
Премьер-министр РА присутствовал на ежегодном конкурсе «Золотой ключ и ржавый замок»
Премьер-министр РА Овик Абраамян присутствовал на ежегодном конкурсе «Золотой ключ и ржавый замок» Центра свободы информации. От имени Правительства РА и от себя лично приветствуя присутствующих по случаю Международного дня свободы информации, Овик Абраамян... подробности »
Решением Премьер-министра РА Овика Абраамяна директор государственного учреждения «Офис по реализации программ водного хозяйства» Государственного комитета водного хозяйства Министерства территориального управления РА Адибек Казарян освобожден от занимаемой... подробности »