Վարչապետ Սարգսյանը հյուրընկալվել էր ԱԳՆ դիվանագիտական դպրոցում
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի՝ «Հայաստանի ինտեգրումը եվրասիական տարածքում» թեմայով դասախոսությամբ այսօր եզրափակվել է ՀՀ արտաքին գործերի նախարարության դիվանագիտական դպրոցի 2013 թ. դասընթացը: Հանդիպմանը ներկա էր նաև ՀՀ արտաքին գործերի նախարար Էդվարդ Նալբանդյանը:... մանրամասն »
Հաստատվել է «Զվարթնոց» օդանավակայանի զարգացման ծրագիրը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության 2013թ. վերջին նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը: ՀՀ կառավարությունը հաստատել է «Զվարթնոց» օդանավակայանի կոնցեսիոների ներկայացրած 2013-2017թթ. Մաստեր Պլանը` ի կատարումն ՀՀ կառավարության ու «Կորպորասիոն Ամերիկա Ս.... մանրամասն »
ՌԴ վարչապետը շնորհավորել է ՀՀ վարչապետին Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ
Ռուսաստանի Դաշնության վարչապետ Դմիտրի Մեդվեդևը շնորհավորական ուղերձ է հղել Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանին՝ Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ, որում ասված է. «Հարգելի Տիգրան Սուրենի, Ընդունեք իմ ջերմագին շնորհավորանքները Նոր տարվա և... մանրամասն »

Четверг, 26 Декабрь 2013
Лекцией Премьер-министра Тиграна Саркисяна на тему «Интеграция Армении на евразийском пространстве» сегодня завершился учебный курс 2013 года в дипломатической школе Министерства иностранных дел Республики Армения. На встрече присутствовал также Министр... подробности »
Утверждена программа развития аэропорта «Звартноц»
Сегодня состоялось последнее в 2013 году заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян. Правительство Армении утвердило представленный концессионером аэропорта «Звартноц» Мастер-план на 2013-2017 гг. во... подробности »
Председатель Правительства РФ поздравил Премьер-министра РА с праздниками Нового года и Рождества
Председатель Правительства Российской Федерации Дмитрий Медведев направил поздравительное послание Премьер-министру Республики Армения Тиграну Саркисяну по случаю праздников Нового года и Рождества, в котором говорится: «Уважаемый Тигран Суренович! Примите... подробности »