Ուրբաթ, 20 Դեկտեմբերի 2013
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը մասնակցել է Ազգային անվտանգության մարմինների ծառայողի օրվան նվիրված հանդիսավոր նիստին: Շնորհավորելով ԱԱԾ աշխատակիցներին մասնագիտական օրվա կապակցությամբ՝ ՀՀ կառավարության ղեկավարը նշել է. «Ազգային անվտանգության ծառայության աշխատողներն... մանրամասն »
Հովհաննես Չեքիջյանի 85-ամյակի կապակցությամբ կանցկացվեն հոբելյանական մի շարք միջոցառումներ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել դիրիժոր, խմբավար, Հայաստանի պետական ակադեմիական երգչախմբի գեղարվեստական ղեկավար և գլխավոր դիրիժոր, ԽՍՀՄ ժողովրդական արտիստ Հովհաննես Չեքիջյանի 85-ամյակի միջոցառումների ծրագրի հոբելյանական... մանրամասն »
Կառավարությունը և UNICEF-ը կշարունակեն արդյունավետ համագործակցությունը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է ՄԱԿ-ի մանկական հիմնադրամի (UNICEF) հայաստանյան գրասենյակի ներկայացուցիչ Մանյա Հենրիեթ Ահրենսին: Կառավարության ղեկավարը բարձր է գնահատել Հայաստանի և UNICEF-ի միջև համագործակցության ներկայիս ընթացքը և շնորհակալություն հայտնել Մանյա... մանրամասն »

Премьер-министр поздравил сотрудников СНБ с профессиональным праздником
Премьер-министр Тигран Саркисян принял участие в торжественном заседании, посвященном Дню служащего органов национальной безопасности. Поздравляя сотрудников СНБ с профессиональным праздником, Глава Правительства Республики Армения отметил: «Сотрудники органов... подробности »
По случаю 85-летия Ованнеса Чекиджяна будет проведен ряд юбилейных мероприятий
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание комиссии по проведению программы мероприятий, посвященных 85-летию со дня рождения дирижера, хормейстера, художественного руководителя и главного дирижера Государственного... подробности »
Правительство и UNICEF продолжат результативное сотрудничество
Премьер-министр Тигран Саркисян принял представителя армянского офиса детского фонда ООН (UNICEF) Маню Генриетту Ахренс. Глава Правительства высоко оценил нынешний ход сотрудничества между Арменией и UNICEF и поблагодарил Маню Генриетту Ахренс за внесенный в него личный... подробности »