Տիգրան Սարգսյան. «Հասարակական կազմակերպությունների գործունեությունը և նախաձեռնությունները բխում են մեր ժողովրդի շահերից»
ԱՄՆ-ում աշխատանքային օրվա երկրորդ կեսին վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Հայ Առաքելական եկեղեցու Արևմտյան թեմի առաջնորդարան: Արևմտյան Թեմի առաջնորդ Արքեպիսկոպոս Հովնան Տերտերյանը ՀՀ կառավարության ղեկավարին ծանոթացրել է թեմի աշխատանքներին և ծրագրերին: Այնուհետև... մանրամասն »
Շարունակվում է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի աշխատանքային այցն ԱՄՆ
Դեկտեմբերի 8-ին ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը հանդիպել է Լոս Անջելեսի քաղաքապետ Անտոնիո Վիյարագոսայի հետ: Ողջունելով ՀՀ կառավարության ղեկավարին՝ Լոս Անջելեսի քաղաքապետը ներկայացրել է և կարևորել հայերի ներգրավվածությունը քաղաքի կյանքում: Տ.Սարգսյանն ու Ա.Վիյարագոսան... մանրամասն »
Մեկնարկել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի աշխատանքային այցն ԱՄՆ
Դեկտեմբերի 8-ին մեկնարկել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի աշխատանքային այցը Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ: Աշխատանքային այցի առաջին օրը կառավարության ղեկավարն այցելել է Կալիֆորնիայի Տեխնոլոգիական համալսարան, որտեղ հանդիպել է համալսարանի նախագահ Ժան Լու Շամոյի հետ:... մանրամասն »

Тигран Саркисян: «Деятельность и инициативы общественных организаций вытекают из интересов нашего народа»
Во второй половине рабочего дня в США Премьер-министр Тигран Саркисян посетил резиденцию Западной Епархии Армянской Апостольской Церкви. Предводитель Западной Епархии Архиепископ Овнан Тертерян ознакомил Главу Правительства с работами и программами епархии. Затем... подробности »
Продолжается рабочий визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в США
8 декабря Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян встретился с мэром Лос-Анджелеса Антонио Виярагосой. Приветствуя Главу Правительства Армении, мэр Лос-Анджелеса представил вовлеченность армян в жизнь города и отметил ее важность. Тигран Саркисян и Антонио... подробности »
Начался рабочий визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в США
8 декабря начался рабочий визит Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна в Соединенные Штаты Америки. В первый день рабочего визита Премьер-министр посетил Калифорнийский Технологический университет, где встретился с президентом университета Жаном Лу... подробности »