Շաբաթ, 1 Դեկտեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Մոլդովայի վարչապետ Վլադ Ֆիլատին, ով Երևանում մասնակցել է Եվրոպական ժողովրդական կուսակցության Արևելյան գործընկերության առաջնորդների գագաթնաժողովին: Ողջունելով հյուրին կառավարությունում վարչապետը նշել է. «Վստահ եմ, որ Ձեր այցը... մանրամասն »
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Տիգրան Բադոյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության Լոռու մարզպետի տեղակալ։ Տիգրան Սլավիկի Բադոյան ծնվել է 16.09.84թ. ք. Կիրովականում, մանկավարժի ընտանիքում: 2001թ. գերազանցությամբ ավարտել է Վանաձորի Ա. Պուշկինի անվան թիվ 4... մանրամասն »

Суббота, 1 Декабрь 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял Премьер-министра Молдовы Влада Филата, который в Ереване участвовал в Саммите лидеров Восточного партнерства Европейской народной партии. Приветствовав гостя в Правительстве, Премьер-министр отметил: «Уверен, что Ваш визит в... подробности »
Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна Тигран Бадоян назначен заместителем губернатора Лорийской области Республики Армения. Тигран Славикович Бадоян Родился 16.09.84г. в городе Кировакане, в семье педагога. В 2001г. с отличием окончил среднюю школу № 4 имени... подробности »