Հինգշաբթի, 6 Դեկտեմբերի 2012
Հայաստանի Հանրապետության վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Շամամ Հարությունյանը նշանակվել է Հայաստանի Հանրապետության աշխատանքի և սոցիալական հարցերի նախարարի տեղակալ։ *** Շամամ Հարությունյան Ամսաթիվ, տարեթիվ, ծննդավայր 27 փետրվարի 1956թ., Աբովյանի շրջան, գ.... մանրամասն »
Կնվազեն սոցիալական ոլորտի կոռուպցիոն ռիսկերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության նիստ, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Բացելով նիստը` վարչապետը հայտնել է, որ Լոս Անջելեսում մահացել է Մեծ Բրիտանիայի և Հյուսիսային Իռլանդիայի Միացյալ Թագավորությունում  և Իռլանդիայում ՀՀ արտակարգ և լիազոր դեսպան... մանրամասն »
Վարչապետն աշխատանքային այցով կմեկնի Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետություն և Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ
Ս.թ. դեկտեմբերի 6-14-ը ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն աշխատանքային այցով կմեկնի Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետություն և Ամերիկայի Միացյալ Նահանգներ: Դեկտեմբերի 6-ին ՀՀ վարչապետի գլխավորած կառավարական պատվիրակությունը երկօրյա այցով կժամանի Գերմանիայի Դաշնային... մանրամասն »

Четверг, 6 Декабрь 2012
Решением Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна Шамам Арутюнян назначена заместителем Министра труда и социальных вопросов Республики Армения. *** Шамам Арутюнян Дата и место рождения 27 февраля 1956 года, Абовянский район, село Гегашен.... подробности »
Снизятся коррупционные риски социальной сферы
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Открывая заседание, Премьер-министр объявил, что в Лос-Анджелесе скончалась Чрезвычайный и полномочный посол Республики Армения в... подробности »
Премьер-министр с рабочим визитом отправится в Федеративную Республику Германия и Соединенные Штаты Америки
С 6 по 14 декабря с.г. Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян с рабочим визитом отправится в Федеративную Республику Германия и Соединенные Штаты Америки. 6 декабря правительственная делегация, возглавляемая Премьер-министром Республики Армения, с... подробности »