Վարչապետն ընդունել է Դմիտրի Բեզդելովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է նոյեմբերի 27-29-ը պաշտոնական այցով Երևան ժամանած Ռուսաստանի Դաշնության պետական սահմանի դաշնային գործակալության («Ռոսգրանիցա») ղեկավար Դմիտրի Բեզդելովի գլխավորած պատվիրակությանը: Զրուցակիցները քննարկել են Հայաստանում ՌԴ... մանրամասն »
Կայացել է Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հայաստանում գյուղական տարածքների տնտեսական զարգացման հիմնադրամի հոգաբարձուների խորհրդի նիստ: Խորհրդին է ներկայացվել հիմնադրամի 2013թ. ամփոփ բյուջեի նախագծի, պահպանման ծախսերի նախահաշվի,... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է Microsoft տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ակադեմիայի և ինովացիոն կենտրոնի գործունեությանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այցելել է Հայաստանի պետական ճարտարագիտական համալսարանում տեղակայված Microsoft տեղեկատվական տեխնոլոգիաների ակադեմիա և ինովացիոն կենտրոն: Կառավարության ղեկավարը ծանոթացել է ակադեմիայի և կենտրոնի գործունեությանը, ուսանողների կողմից մշակվող... մանրամասն »
Վարչապետ. «ՀՀ յուրաքանչյուր աշխատող քաղաքացի պետության հետ միասին պատասխանատվություն է կրում բարեկեցիկ ծերության համար»
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ներկա է գտնվել «Կենսաթոշակային բարեփոխումներ. հեռանկարներ և իրականություն» թեմայով երկօրյա միջազգային երկրորդ գիտաժողովին: Այն անցկացվում է կենսաթոշակային տարեկան երկրորդ համաժողովի շրջանակում, որը կազմակերպվել է ՀՀ աշխատանքի և... մանրամասն »

Среда, 28 Ноябрь 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую прибывшим 27-29 ноября с официальным визитом в Ереван руководителем Федерального агентства по обустройству государственной границы (Росграница) Дмитрием Безделовым. Собеседники обсудили вопрос открытия... подробности »
Состоялось заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий Армении
Под преседательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Совета попечителей Фонда экономического развития сельских территорий Армении. Совету были представлены проекты итогового бюджета фонда на 2013 год, сметы расходов на... подробности »
Премьер-министр ознакомился с деятельностью академии информационных технологий и инновационного центра Microsoft
Премьер-министр Тигран Саркисян посетил академию информационных технологий и инновационный центр Microsoft, расположенные в Ереванском государственном инженерном университете. Глава Правительства ознакомился с деятельностью академии и центра, инновационными... подробности »
Премьер-министр: «Каждый работающий гражданин Армении вместе с государством несет ответственность за благополучную старость»
Премьер-министр Тигран Саркисян присутствовал на втором международном двухдневном симпозиуме по теме «Пенсионные реформы: перспективы и действительность». Он проводится в рамках второго ежегодного пенсионного форума, организованного Министерством труда и... подробности »