Շաբաթ, 10 Նոյեմբերի 2012
Երևանում բացվել է հայ-ռուսական դիվանագիտական հարաբերությունների հաստատման 20-ամյակին նվիրված լուսանկարչական ցուցահանդես
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Հայաստանում Ռուսաստանի արտակարգ և լիազոր դեսպան Վյաչեսլավ Կովալենկոյի ուղեկցությամբ Երևանի Մոսկվայի տանը ներկա է եղել հայ-ռուսական դիվանագիտական հարաբերությունների հաստատման 20-ամյակին նվիրված լուսանկարչական ցուցահանդեսի բացմանը:... մանրամասն »
«Լույս» հիմնադրամը կոչ է անում հայությանը՝ միավորվել կրթության շուրջ
«Լույս» հիմնադրամը Սարդարապատից «Կրթության ուղով դեպի հարատևություն» կոչն ուղղեց Հայկական աշխարհին` դրամահավաքի միջոցով միավորվելու կրթության շուրջ: ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի մասնակցությամբ Սարդարապատի հուշահամալիրի մոտ կազմակերպված միջոցառման... մանրամասն »

В Ереване открылась выставка фотографий, посвященная 20-летию установления армяно-российских дипломатических отношений
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Чрезвычайного и полномочного посла России в Армении Вячеслава Коваленко в Ереванском доме Москвы присутствовал на открытии выставки фотографий, посвященных 20-летию установления армяно-российских дипломатических... подробности »
Фонд «Луйс» призывает все армянство объединиться вокруг образования
Фонд «Луйс» направил Армянскому миру призыв «Путем образования к долговечности», чтобы посредством сбора средств объединиться вокруг образования. Во время мероприятия, организованного возле Сардарапатского мемориального комплекса с участием... подробности »