Երկուշաբթի, 24 Սեպտեմբերի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի որոշմամբ Արա Գյուրջյանը նշանակվել է «Գնումների աջակցման կենտրոն» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության պետի ժամանակավոր պաշտոնակատար՝ մինչև սահմանված կարգով «Գնումների աջակցման կենտրոն» պետական ոչ առևտրային կազմակերպության պետի... մանրամասն »
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի ելույթը ՀՀ Ազգային ժողովում 2011 թվականի ՀՀ պետական բյուջեի կատարման արդյունքների վերաբերյալ
Ազգային ժողովի հարգարժան նախագահ, Հարգելի նախագահող, Հարգելի գործընկերներ, Ձեզ եմ ներկայացնում 2011 թվականի պետական բյուջեի կատարման արդյունքները և հիմնական մի քանի շեշտադրումներ բյուջեի կատարողականի վերաբերյալ: Հետագայում իմ գործընկերներն ավելի մանրամասն` թվերով... մանրամասն »
Կառավարությունը գիտության զարգացումն ու առաջընթացը դիտարկում է որպես գերակայություն. Տիգրան Սարգսյան
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը Հայաստանի գիտությունների ազգային ակադեմիայում մասնակցել է Գիտության և կրթության հայկական ազգային հիմնադրամի (ԳԿՀԱՀ) «Հայաստանի գիտությունը և կրթությունը» խորագրով համաժողովի բացմանը: Ողջունելով համաժողովի մասնակիցներին՝... մանրամասն »

Решением Премьер-министра Тиграна Саркисяна Ара Гюрджян назначен временно исполняющим обязанности начальника Государственной некоммерческой организации «Центр содействия закупкам» – до назначения на указанную должность признанного победителем участника... подробности »
Выступление Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна в Национальном Собрании Армении об итогах исполнения государственного бюджета Республики Армения на 2011 год
Многоуважаемый Председатель Национального Собрания, Уважаемый председательствующий, Уважаемые коллеги, Представляю Вам итоги исполнения государственного бюджета Республики Армения на 2011 год и несколько основных акцентов относительно исполнения бюджета. В... подробности »
Тигран Саркисян: Правительство рассматривает развитие и прогресс науки в качестве приоритета
Премьер-министр Тигран Саркисян в Национальной академии наук Армении принял участие в открытии конференции Армянского национального фонда науки и образования (АНФНО) под названием «Наука и образование Армении». Приветствуя участников конференции,... подробности »