Ուրբաթ, 7 Սեպտեմբերի 2012
Վարչապետը ԵԱՀԿ-ում հավատարմագրված դեսպանների հետ քննարկել է ՀՀ-ում իրականացվող բարեփոխումները, ԵՄ-ի հետ համագործակցության ընթացքը և տարածարջանային այլ հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է տարածաշրջանային այցով Երևանում գտնվող ԵԱՀԿ-ում հավատարմագրված դեսպաններին: Հանդիպման մասնակիցներն անդրադարձել են Հայաստանի տնտեսական քաղաքականությանը, իրականացվող բարեփոխումներին, Եվրամիության հետ համագործակցությանը և... մանրամասն »
Վարչապետը ծանոթացել է վերամշակող ընկերության ներդրումային ծրագրերին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Տիգրան Դավթյանի ուղեկցությամբ այցելել է «Սիս նատուրալ» ընկերություն՝ ծանոթացել արտադրական գործընթացներին և առաջիկա ծրագրերին: Հայաստանում Գյուղական Տարածքների Տնտեսական Զարգացման Հիմնադրամի (ՀԳՏՏԶՀ) կողմից... մանրամասն »

Премьер-министр обсудил с аккредитованными в ОБСЕ послами осуществляемые в Республике Армения реформы, ход сотрудничества с ЕС и другие региональные вопросы
Премьер-министр Тигран Саркисян принял находящихся с региональным визитом в Ереване аккредитованных в ОБСЕ послов. Участники встречи коснулись экономической политики Армении, осуществляемых реформ, сотрудничества с ЕС и других региональных вопросов. Приветствуя... подробности »
Премьер-министр ознакомился с инвестиционными программами перерабатывающей компании
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра экономики Армении Тиграна Давтяна посетил компанию «Сис натурал», ознакомился с производственными процессами и предстоящими программами компании. Фондом экономического развития сельских территорий... подробности »