Չորեքշաբթի, 9 Մայիսի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը և ՀՀ Ազգային Ժողովի նախագահ Սամվել Նիկոյանն այցելել են Երևանի Էրեբունի բժշկական կենտրոն և Ճառագայթային բժշկության և այրվածքների գիտական կենտրոն՝ տեսակցել մայիսի 4-ի երեկոյան Հանրապետության հրապարակում տեղի ունեցած պատահարից տուժածներին:... մանրամասն »
«Հաղթանակ» զբոսայգում նշվել է Շուշիի ազատագրման և Հայրենական մեծ պատերազմում տարած հաղթանակի տոնը
Շուշիի ազատագրման 20-ամյակի և Հայրենական մեծ պատերազմում տարած հաղթանակի 67-րդ տարեդարձի տոնը նշվել է Երևանի «Հաղթանակ» զբոսայգում: Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը և ՀՀ գործադիր ու օրենսդիր մարմինների ներկայացուցիչները ծաղիկներ են դրել Անհայտ զինվորի հուշարձանին և մեկ... մանրամասն »

Премьер-министр посетил пострадавших в результате происшествия на площади Республики
Премьер-министр Тигран Саркисян и Председатель Национального Собрания Республики Армения Самвел Никоян посетили ереванский медицинский центр «Эребуни» и Научный центр лучевой медицины и ожогов, навестили пострадавших в результате имевшего место 4 мая вечером... подробности »
В парке «Ахтанак» отметили праздник освобождения Шуши и День Победы в Великой Отечественной войне
В ереванском парке «Ахтанак» отметили праздник 20-летия освобождения Шуши и 67-ю годовщину Победы в Великой Отечественной войне. Премьер-министр Тигран Саркисян и представители исполнительных и законодательных органов Республики Армения возложили цветы к... подробности »