Հինգշաբթի, 3 Մայիսի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է տեքստիլ արդյունաբերության բնագավառում գործունեություն ծավալող իտալական հեղինակավոր «Լա Պեռլա» ընկերության արտադրության գծով տնօրեն Ջուլիո Գամբարինիի գլխավորած պատվիրակությանը: «Ուրախ ենք, որ «Լա Պեռլա»... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է ԱՊՀ դիտորդական առաքելության պատվիրակությանը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է մայիսի 6-ի Ազգային ժողովի ընտրություններին դիտորդական առաքելություն իրականացնող ԱՊՀ դիտորդական առաքելության ղեկավար, ԱՊՀ գործադիր կոմիտեի նախագահի տեղակալ Վլադիմիր Գարկունի գլխավորած պատվիրակությանը: Պարոն Գարկունը... մանրամասն »
Կառավարությունը խրախուսում է ներդրումային հաջողված ծրագրերը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Ի կատարումն ՀՀ Նախագահի` 2012 թ. ապրիլի 23-ի «2012 թ. գարնանային զորակոչ անցկացնելու և զորացրում կատարելու մասին» հրամանագրի կառավարությունը որոշել է զորակոչի ընդհանուր... մանրամասն »

Обсуждены вопросы, касающиеся армяно-итальянского сотрудничества в сфере текстильной промышленности
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую директором по линии производства осуществляющей деятельность в сфере текстильной промышленности авторитетной итальянской компании «Ла Перла» Джулио Гамбарини. «Мы рады, что компания «Ла... подробности »
Четверг, 3 Май 2012
Премьер-министр принял делегацию миссии наблюдателей СНГ
Премьер-министр Тигран Саркисян принял делегацию, возглавляемую руководителем миссии наблюдателей СНГ на выборах в Национальное Собрание 6 мая, заместителем Председателя Исполнительного комитета СНГ Владимиром Гаркуном. Господин Гаркун поблагодарил... подробности »
Правительство поощряет успешные инвестиционные программы
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Во исполнение указа Президента Республики Армения «О проведении в 2012 г. весеннего призыва и демобилизации» от 23 апреля 2012 года... подробности »