Հինգշաբթի, 5 Ապրիլի 2012
2012 թվականի մարտի 29-ի ՀՀ կառավարության նիստին ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը տեղեկացրել էր, որ առաջիկա նախընտրական գործընթացներում ներգրավված հայեցողական պաշտոն զբաղեցնող անձինք, համաձայն գործող օրենսդրության, պետք է արձակուրդ ձևակերպեն, որպեսզի իրենց պաշտոնական դիրքը և... մանրամասն »
Ամբողջությամբ կատարվել է բյուջետային մուտքերի ծրագիրը
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Կառավարության ղեկավարը նիստն սկսել է 2012 թ. առաջին եռամսյակի բյուջետային հավաքագրման արդյունքի ամփոփումով։ «Քանի որ հարկային եկամուտների խնդիրը 2011 թվականին բուռն... մանրամասն »

Четверг, 5 Апрель 2012
На заседании Правительства Республики Армения 29 марта 2012 года Премьер-министр Армении Тигран Саркисян проинформировал, что вовлеченные в предстоящие предвыборные процессы лица, занимающие дискреционные должности, согласно действующему законодательству должны... подробности »
Полностью выполнена программа бюджетных поступлений
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Глава Правительства начал заседание с обобщения результатов поступления средств в бюджет в первом квартале 2012 года. «Поскольку вопрос... подробности »