Երեքշաբթի, 3 Ապրիլի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Գերմանիայի Դաշնային Հանրապետության Բավարիայի արդարադատության նախարարի տեղակալ դոկտոր Հելմուտ Փալդերին և Մյունխենի գլխավոր դատախազ դոկտոր Քրիստոֆ Շթրյոցին, ովքեր Հայաստան են ժամանել մարտի 31-ին ՀՀ գլխավոր դատախազ Աղվան Հովսեփյանի... մանրամասն »
Քննարկվել են կենսաթոշակային բարեփոխումներին վերաբերող հարցեր
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել կենսաթոշակային բարեփոխումների վերաբերյալ խորհրդակցություն: Անցնելով օրակարգային հարցերին՝ քննարկվել է եկամտային հարկի և պարտադիր կուտակային վճարի անձնավորված հաշվառման համակարգի ներդրման... մանրամասն »
Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Բուլղարիայի վարչապետ Բոյկո Բորիսովի համատեղ մամուլի ասուլիսի սղագրությունը
Հայաստանի վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Հարգելի գործընկերներ, այսօր մենք պատիվ ունենք ընդունելու Բուլղարիայի վարչապետին և պաշտոնական պատվիրակությանը: Համոզված ենք, որ այս այցելությունը նոր էջ է բացելու մեր երկու պետությունների միջև տնտեսական, սոցիալական և քաղաքական... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Բոյկո Բորիսովին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է երկօրյա պաշտոնական այցով Հայաստան ժամանած Բուլղարիայի վարչապետ Բոյկո Բորիսովին: Երկու երկրների վարչապետերի առանձնազրույցին հաջորդել է ընդլայնված կազմերով հանդիպումը: «Մեր երկրների միջև առկա են պատմական և եղբայրակական... մանրամասն »

Вторник, 3 Апрель 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян принял заместителя министра юстиции земли Бавария Федеративной Республики Германия доктора Гельмута Палдера и генерального прокурора Мюнхена доктора Кристофа Штрёца, которые прибыли 31 марта в Армению по приглашению Генерального... подробности »
Обсуждены относящиеся к пенсионным реформам вопросы
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось совещание по вопросам пенсионных реформ. В рамках вопросов повестки дня был обсужден вопрос финансирования приобретения программного обеспечения и необходимой техники для 2-го этапа... подробности »
Стенограмма совместной пресс-конференции Премьер-министра Армении Тиграна Саркисяна и Премьер-министра Болгарии Бойко Борисова
Премьер-министр Армении Тигран Саркисян: Уважаемые коллеги, сегодня мы имеем честь принять Премьер-министра и официальную делегацию Болгарии. Мы убеждены, что этот визит откроет новую страницу в плане экономических, социальных и политических отношений между двумя... подробности »
Тигран Саркисян принял Бойко Борисова
Премьер-министр Тигран Саркисян принял прибывшего с двухдневным официальным визитом в Армению Премьер-министра Болгарии Бойко Борисова. За беседой премьер-министров двух стран с глазу на глаз последовала встреча в расширенном составе. «Между нашими странами... подробности »