ՀՀ վարչապետի մրցանակներով կխրախուսվեն լավագույն կին գործարարները և գենդերային խնդիրների լուծման ուղղությամբ լավագույն համայնքապետերը
Կառավարությունում, վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ, տեղի է ունեցել վարչապետին կից կանանց հարցերով խորհրդի հերթական նիստը։ Մինչ օրակարգի հարցերին անդրադառնալը վարչապետը շնորհավորել է խորհրդի կին անդամներին. «Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և... մանրամասն »
Մարտի 12-ին ժամը 12:00-ին ՀՀ կառավարության մամուլի կենտրոնում տեղի կունենա մամուլի ասուլիս նվիրված «Ես գիտեմ» հանրային իրազեկման արշավի երկրորդ փուլի մեկնարկին: Լրագրողների հետ կհանդիպեն ՀՀ կառավարության աշխատակազմի ղեկավար Դավիթ Սարգսյանը և Ամերիաբանկ" ՓԲԸ... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է Օլիվյե դե Կամպին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի Հարավարևելյան Եվրոպայի, Թուրքիայի, Միջին Ասիայի և կովկասյան երկրների գլխավոր տնօրեն Օլիվյե դե Կամպին: Ողջունելով հյուրին՝ վարչապետը նշել է. «Ուրախ եմ արձանագրել, որ մեր... մանրամասն »
Կառավարության հետևողականությունն արդյունք է տալիս
Այսօր տեղի է ունեցել ՀՀ կառավարության հերթական նիստը, որը վարել է ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Վարչապետը հիշեցրել է, որ նախորդ նիստում անդրադարձ է եղել գրքերի թանկացմանը, պարզաբանվել, որ օրենսդրության մեջ գրքերի գնաճ հարուցող որևէ փոփոխություն չի կատարվել։ Նիստում... մանրամասն »

Призами Премьер-министра Армении будут поощрены лучшие женщины-предприниматели и лучшие в деле решения гендерных вопросов руководители общин
В Правительстве под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна состоялось очередное заседание Женского совета при Премьер-министре. Перед тем, как перейти к вопросам повестки дня, Премьер-министр поздравил женщин-членов Совета: «От имени Правительства... подробности »
Премьер-министр принял Оливье де Кампа
Премьер-министр Тигран Саркисян принял генерального директора Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) по Юго-Восточной Европе, Турции, Средней Азии и кавказским странам Оливье де Кампа. Приветствуя гостя, Премьер-министр отметил: «Рад констатировать, что... подробности »
Последовательность Правительства дает результаты
Сегодня состоялось очередное заседание Правительства Республики Армения, которое вел Премьер-министр Армении Тигран Саркисян. Премьер-министр напомнил, что на предыдущем заседании был затронут вопрос подорожания книг, пояснено, что в законодательство не внесено... подробности »