Երկուշաբթի, 5 Մարտի 2012
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը ՀՀ պաշտպանության նախարար Սեյրան Օհանյանի ուղեկցությամբ հանդիպել է Երևանի զորամասերից մեկի զինծառայողներին՝ ներկայացրել զինված ուժերում իրականացվող կրթական ծրագիրը: Վերջինիս նպատակը զորացրվող զինծառայողների մասնագիտական հմտությունների և... մանրամասն »
Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորել է Վլադիմիր Պուտինին` ՌԴ նախագահի պաշտոնում ընտրվելու կապակցությամբ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը շնորհավորական ուղերձ է հղել Վլադիմիր Պուտինին` Ռուսաստանի Դաշնության նախագահի պաշտոնում ընտրվելու կապակցությամբ: Ուղերձում ասված է. «Հարգելի Վլադիմիր Վլադիմիրի, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության և անձամբ իմ անունից... մանրամասն »
Կայացել է «Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի» նիստ
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի գլխավորությամբ կառավարությունում տեղի է ունեցել Հյուսիս-հարավ ճանապարհային միջանցքի ներդրումային ծրագրի կառավարման խորհրդի նիստը: Անցնելով օրակարգային հարցերին՝ խորհուրդը հաստատել է ծրագրի կառավարման խորհրդատուի ընտրության տեխնիկական... մանրամասն »

Понедельник, 5 Март 2012
Премьер-министр Тигран Саркисян в сопровождении Министра обороны Армении Сейрана Оганяна встретился с военнослужащими одной из воинских частей Еревана и представил осуществляемую в Вооруженных Силах образовательную программу. Целью последней является развитие... подробности »
Тигран Саркисян поздравил Владимира Путина с избранием на пост Президента Российской Федерации
Премьер-министр Тигран Саркисян направил поздравительное послание Владимиру Путину в связи с избранием его на пост Президента Российской Федерации. В послании говорится: "Многоуважаемый Владимир Владимирович! От имени Правительства Республики... подробности »
Под председательством Премьер-министра Тиграна Саркисяна в Правительстве состоялось заседание Совета управления инвестиционной программой дорожного коридора «Север-Юг». Перейдя к вопросам повестки дня, Совет утвердил конкурсные результаты оценки технических... подробности »