Ուրբաթ, 29 Հուլիսի 2011
Կառավարությունում այսօր տեղի է ունեցել տեսչական բարեփոխումների համակարգման խորհրդի չորրորդ նիստը, որը վարել է վարչապետ, խորհրդի նախագահ Տիգրան Սարգսյանը։ Համաձայն հաստատված օրակարգի` խորհուրդը քննարկել է 2011 թ. հունիսի 23-ին ՀՀ Ազգային ժողովի ընդունած (ուժի մեջ կմտնի... մանրամասն »
Վարչապետն ընդունել է «Volvo Truks corporation» և «Krone holding GmbH&Co.KG» ընկերությունների ներկայացուցիչներին
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր կառավարությունում ընդունել է «Volvo Truks corporation» և «Krone holding GmbH&Co.KG» ընկերությունների ներկայացուցիչներին: Ողջունելով հյուրերին` Տիգրան Սարգսյանը հույս է հայտնել, որ նրանց այցելության ընթացքում հնարավոր կլինի ձեռք բերել... մանրամասն »
Վարչապետ Սարգսյանը և IFC-ի ներկայացուցիչները քննարկել են համատեղ ծրագրերը
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր ընդունել է Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի (IFC) տարածաշրջանային տնօրեն Թոմաս Լյուբեքի գլխավորած պատվիրակությանը: Ողջունելով հյուրերին` կառավարության ղեկավարը գոհունակություն է հայտնել երկկողմ գործակցության ընթացքից և կարևորել... մանրամասն »

Пятница, 29 Июль 2011
В Правительстве сегодня состоялось четвертое заседание Совета по координации инспекционных реформ, которое вел Премьер-министр, председатель Совета Тигран Саркисян. Согласно утвержденной повестке дня, Совет обсудил руководства и примерные формы разработки... подробности »
Премьер-министр принял представителей компаний «Volvo Truks corporation» и «Krone holding GmbH&Co.KG»
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в Правительстве принял представителей компаний «Volvo Truks corporation» и «Krone holding GmbH&Co.KG». Приветствуя гостей, Тигран Саркисян выразил надежду, что в ходе их визита удастся достичь новых договоренностей о сотрудничестве. В... подробности »
Премьер-министр Тигран Саркисян и представители IFC обсудили совместные программы
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня принял делегацию, возглавляемую региональным директором Международной финансовой корпорации (IFC) Томасом Любеком. Приветствуя гостей, глава Правительства выразил удовлетворение ходом двустороннего сотрудничества и отметил... подробности »