ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյանի և Վրաստանի վարչապետ Նիկոլոզ Գիլաուրիի համատեղ մամուլի ասուլիսի սղագրությունը
ՀՀ վարչապետ Տիգրան Սարգսյան - Մեր հանդիպման ժամանակ մենք քննարկել ենք տնտեսական համագործակցության բոլոր այն խնդիրները, որոնք կան մեր օրակարգում և ձեռք ենք բերել պայմանավորվածություններ, թե ինչպես ենք շարունակելու աշխատանքները մեր վրացի գործընկերների հետ։ Դրանք և... մանրամասն »
Երևանում տեղի է ունեցել Հայաստանի և Վրաստանի վարչապետների հանդիպումը
Այսօր առավոտյան մեկօրյա աշխատանքային այցով Երևան է ժամանել Վրաստանի վարչապետ Նիկոլոզ Գիլաուրիի գլխավորած պատվիրակությունը։ «Զվարթնոց» միջազգային օդանավակայանում իր գործընկերոջը դիմավորել է վարչապետ Տիգրան Սարգսյանը։ Մինչ ընդլայնված կազմով հանդիպումը... մանրամասն »
Դեղագործության ոլորտը գտնվում է կառավարության ուշադրության կենտրոնում
Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն այսօր Աբովյան քաղաքում մասնակցել է «Արփիմեդ» դեղագործական ընկերության ստերիլ հոսքագծերի նորաստեղծ արտադրամասերի բացման արարողությանը: Նոր արտադրամասերի մուտքը երիզող ժապավենը կտրելուց հետո կառավարության ղեկավարը շրջել է GMP... մանրամասն »

Стенограмма совместной пресс-конференции Премьер-министра Республики Армения Тиграна Саркисяна и Премьер-министра Грузии Николоза Гилаури
Премьер-министр Республики Армения Тигран Саркисян: Во время нашей встречи мы обсудили все те вопросы экономического сотрудничества, которые есть в нашей повестке дня и достигли договоренностей относительно того, как мы продолжим работы с нашими грузинскими... подробности »
В Ереване состоялась встреча премьер-министров Армении и Грузии
Сегодня утром с однодневным рабочим визитом в Ереван прибыла делегация, возглавляемая Премьер-министром Грузии Николозом Гилаури. В международном аэропорту «Звартноц» своего коллегу встречал Премьер-министр Тигран Саркисян. Перед встречей в расширенном... подробности »
Фармацевтическая сфера находится в центре внимания Правительства
Премьер-министр Тигран Саркисян сегодня в городе Абовяне принял участие в церемонии открытия новосозданных цехов стерильных поточных линий фармацевтической компании «Арпимед». Перерезав ленточку на входе в новые цеха, глава Правительства обошел... подробности »